Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek ebben az helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal egy egyetemi buliban, és utána is beszéltünk. Mikor az első randira mentünk, automatikus szájrapuszival köszönt és a kezemet is megfogta, de olyan természetességgel, mintha fél éve járnánk. Ez engem nagyon meglepett, és nem tudtam mit mondani egyszerűen. Azóta is találkoztunk már, és bár még nem is ismerjük egymást igazán, ő úgy kezeli, mintha járnánk. Tudom, hogy ezt el kéne mondanom így neki, de nem ismerem még eléggé, hogy bizalmas legyen ennyire a kapcsolatunk. Azt hittem, ez még bennem is kialakulhat, de ahogy ismerjük meg egymást, egyre kevésbé érzem, hogy ennek lenne jövője. Ő viszont nem randizgatásnak fogja ezt fel, hanem járásnak, holott tényleg nem ismerjük még egymást...

L/21



2015. dec. 2. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
71%
Annyit mondj neki, hogy ez így neked gyors és szeretnél elõbb megismerkedni vele jobban. (Nekem ha szájra puszival köszönt volna automatikus pofon és haza :D Ne smáreljen Le senki egybõl. Mikor a barátommal elõször találkoztunk 4 hónap után az ölelést is megkérdeztük zavarunkban :D)
2015. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!