Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után, vagyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után, vagyis inkább milyen helyzetben mondjam el, hogy push up-ot hordok?

Figyelt kérdés
Nem a melltartóról kérnék véleményt, ha lehetséges. Tudom, gáz meg miegymás, de nekem ez így jó.
2016. febr. 21. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a push up már a legtöbb férfinak ismert fogalom. Ha kimondottan tetszik neki a melled, akkor úgyis csalódás lesz. Nem tudom, mikor "kell" ezt elmondani. Ha leveszed, kiderül. Vagy ha megjegyzést tesz rá, akkor viccesen.
2016. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RRR ***** válasza:

ne mond

vagy izgatod ahogy vagy,vagy úgyis megette a fene az egészet

2016. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért érzed, hogy el kellene mondanod?
2016. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna,hogy valójában kisebb melleid vannak.

Ez csak akkor lehet gond ha a pasi hangoztatja,hogy szereti a nagy ciciket.

2016. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:

Gondolod, h nem tudja?

26/F

2016. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmi szükség arra, hogy közöld vele.. Látszik, ha valaki rásegít a melleire.
2016. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Az első együttlétnél majd szembesül vele, hogy:

- nincs melled,

- alakformáló bugyi nélkül olajfoltként terülne szét az úszógumid a vízen,

- narancsbőrös vagy,

- a smink alatt egy vasorrú bába rejtezett

Ezek után minimum visszaszálnak majd a heréi az ijedtésgtől, a farkát lemetéli egy körömvágóval és örök remeteként éli majd tovább az életét a világtól távol.

Miért push-up?! Miért?? MIÉRT????

2016. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Gáz a push up melltartó? Mióta? Nem lehet mindenki 95DD, én 80B vagyok, ha akarnék se tudnék szivacs nélkülit venni, ha meg még push up is akkor duplán örülök neki. Am meg ha a nagy mell a mániája és elkedvetlenedik ha kicsi a melled akkor ne vedd le. Vagy ő nem a te embered. Ennyi. Én mindig féltem kicsit h olyan lapos vagyok mint egy deszka és ez senkinek se jön be, de az eddigi vélemények alapján meg volt elégedve vele mindenki és mostmár letojom h ki mit gondol róla. Legalább nem lóg, nem fáj tőle a hátam és nincs parizermellbimbóm. És éljenek a pushup melltartók.
2016. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az igen, utolsó. Tehát akinek 80/B-nél nagyobb melle van, az mind lóg, meg hátfájást okoz. Jó tudni. Megjegyzem jó súlyban lehetsz, ha 80 a hátszélességed: a számozás az a hátad körfogatát jelzi, nem a mell nagyságát.
2016. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem a kis mell gáz, és ezt senki sem mondta. A push up melltartó a gáz. Mégpedig azért, mert mást mutat. Szép és kívánatos lehet a kis mell, de akkor ne akarják másnak mutatni. Mert ha valaki ezt a mást szereti meg, nem csoda, hogy csalódik.


Egyébként szerintem sokszor meg sem lehet különböztetni a push up előtti és rendes melltartós mellet (főleg nagyon kis és nem kirakatba készült mell esetén), de ugyebár általában nem ezért hordják. Szóval az első bekezdésem annak szól (az ezt kifogásoló válaszadón kívül), akiben már felmerül ez a kérdés, hogy mi lesz, ha lekerül a push up.


Egyébként állítólag a férfiak nem vakok, és látják, ha valakinek kis melle van, úgyhogy nem kell félni. (Nekem mondjuk kétségeim vannak efelől, mert a nők meg mindent képesek megtenni azért, hogy legyen min parázniuk...)

2016. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!