Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnam hatekonyabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam hatekonyabba tenni a ransizasi stilusomat?

Figyelt kérdés
A megismerkedes siman megy, konnyen tudok kapcsolatot teremteni, de mar randit (kavet, setat, vacsorat) nem tudok osszehozni, nem kapok eselyt a bizonyitasra. Az elet mas teruleten viszont jol mennek a dolgok panaszra nincs okom. Tegnap voltam egy allasinterjun, ami sikeres volt ( de nem tudtam elvallani egybol az allast egyeb okok miatt, abban maradtunk, hogy aprilisban, mikor felszabadulok keresem oket) es tok jol esett, mikor mondtak, hogy kedves erdekes szemelyiseg vagyok ha nem jon jobb akkor varnak ram. Lanyoknal ez miert nem tud mukodni? Annyi kene csak, hogy adjanak idot, hogy kibontakozhassak. Erdekes ez, es ilyen temaju ismerkedos konyvek sincsennek.

2016. febr. 24. 08:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A csajok őszinték. Az állásinterjún meg azt hallod amit hallani akarsz.
2016. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Könnyű válaszolni erre. Attól hogy kedves és érdekes személyiség vagy, még nem látják benned a férfit, csak pontosan annyit amit leírtál.


Te is elbeszélgetsz egy nyitott, kedves személyiséggel, de nem feltétlen akarsz tőle semmit.

A nők ugyan így állnak a legtöbb férfihez, persze ezt nem mondják meg. Szórakoztatónak tartja a társaságodat de a női ösztöneit nem hozod ki. Ezekhez jó külső kell, magasság, izmok, jóképűség (ez mondjuk kicsit szubjektív) A másik dolog az egzisztencia.

24-25 felett elvárják tőled, hogy legyen pénzed, az már kevésébe érdekli őket, hogy honnan van. Sőt, ha bűnöző vagy az pozitívum, akárcsak az ha egy oltári bunkó vagy. Ebben az esetben nem feltétlen szeret mint embert, de rád izgul mint férfire.


Most biztos azt hiszed, hogy viccelek, pedig tényleg ilyenek a nők, SAJNOS.

2016. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Minden nő olyan pasit akar, aki lazán önmagát adja, nem pedig egy megfelelési kényszerest.
2016. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Most mi van? Elhívod őket, csak nemet mondanak? Mi az, hogy nem tudod össze hozni? Egyből nemet mondanak vagy nyomulsz túlságosan, vagy semmit nem csinálsz, ez nem derül ki a kérdésből?!
2016. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2es igazad van, de mi az ami beinditja a noket akkor? Szerintem ferfias vagyok. Van belvarosi lakasom kiadva tobbe, mint egy videki gyari operator hazavisz. Bunozo sosem voltam, de kerestem nagyobb penzeket esszel ( regisegekkel kereskedek szabadidomben ez is jo pont volt az allasinterjun) es mindig nygodan aludtam ejjel.
2016. febr. 24. 08:51
 6/14 A kérdező kommentje:
4es igen, multkor megismerkedtem egy lannyal, elkertem a nevet, hogy bejelolhessem facen ( nem akartam egybol a szamat elkerni) megisadta, elmonmdta, hogyan keressek ra, h megtalaljam. Irtam neki, elhivtam vacsorazni es visszasem irt, pedig nagyon locsi fecsi volt meg a buszon.
2016. febr. 24. 08:55
 7/14 anonim ***** válasza:

Nézd erre így biztos, hogy nem tudok válaszolni, mivel 1) nem ismerlek; 2) Még csak nem is láttalak; 3) ezermillió másik ok.


Az biztos hogy valami nagyon rosszul csinálsz viszont, mert nem tűnsz szegénynek, ez pedig a nőknél szinte az első számú szempont. Lehet előnytelen a kisugárzásod, láttam már ilyet. Példa: Nem mindegy hogy ugyan azt a mondatot ki mondja. Sőt tovább megyek, az sem mindegy hogy az adott illető, hogy mondja.


2es voltam sziasztok.

2016. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Es ezen a negativ kisugarzason, hogy lehetne valtoztatni? Pedig solkat mosolygok
2016. febr. 24. 09:16
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem hiba, hogy nem a számát kérted el, hanem Facebookon nyomulsz. nem mindenki egyformán aktív a neten. van aki kevés időt tölt fent és azt sem idegenekkel, hanem a hegyekben álló üzeneteivel, vagy akármivel.

FB beteszi az ismeretlenek üzeneteit egy others mappába, amibe a kutya se néz bele, így könnyen lehet, hogy észre se veszi, hogy írtál neki. én is van, hogy fél-egy év késéssel látok üzeneteket, akkor meg már van, hogy egyszerűbb nem válaszolni, mint magyarázkodni

ismerősnek jelölésekből is kapok kismilliót, általában meg se nézem, ki jelölt ismerősnek. ráadásul egy csomóan kamu névvel, felismerhető profilkép nélkül jelölnek, ha nem tudom elsőre, hogy ki az, akkor nálam megy a levesbe. lehet, hogy te is így jártál...

2016. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 Amit leírtál megint csak az emberi oldaladat erősíti, nem a férfit.
2016. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!