Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti összejönnétek olyan 24 éves férfival, aki a szerelemről nem tud semmit, és még sosem volt barátnője?

Figyelt kérdés
Mert hát én ilyen vagyok. Soha nem volt részem a szerelemben, párszor azt hittem, de utólag mindig beláttam, hogy csak fellángolás volt. Párkapcsolatom lehetett volna több is, de nekem nem volt kedvem belemenni, mert olyannal nem tudnék összejönni, aki iránt nem érzek semmit. Több véleményt olvasva ezen az oldalon, azt látom, hogy akinek ennyi idősen nem volt még kapcsolata, azt rögtön megbélyegzik, hogy biztos nagyon csúnya, csóró, vagy nincs ki a 4 kereke...stb. Nos én egyáltalán nem ilyen vagyok, akik személyesen ismernek meg nem mondanák rólam, hogy szerelmi téren még sehol nem tartok, fel se merül bennük, még csak titkolnom sem kell, mert természetesnek veszik, hogy nekem biztos volt már valakim. Na de amikor egyszer tényleg összejön, és netán megkérdezi a lány, hogy "na és hány barátnőd volt", akkor nem akarok hazudni neki, és nem tudom ,mit szólna ha azt mondanám ,hogy még egy sem.

2016. febr. 24. 22:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Meg is tettem. Azóta is együtt vagyunk.
2016. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani , ennyire egyszerű.
2016. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Engem a tapasztalatlanság zavarna, a többi csak ráadás.

25L

2016. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A tapasztalatlanság miért zavaró?


Valahol el kell kezdeni.


Meg amúgy én odaadó lennék, ha olyan lányt találnék, mindent megadnék neki, ami tőlem telik.

2016. febr. 24. 22:43
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha belém szeretne és én is szeretném, valamint ha hosszabb idő alatt megismerném és úgymond passzolnánk, akkor igen.


Ha valakibe szerelmes vagyok, aki kedves, okos, ... , akkor nem számít, hogy volt-e előttem nővel vagy nem. Sőt nálam talán pozitívum is, ha agyban fejlett a szexualitást illetően, tehát utánajárt dolgoknak és tapasztalgatott. Barátom is én is szűz voltam, mégis jól alakult az első, mert a sztereotípiákat megcáfolva a szüzesség ellenére is oda tudott figyelni maximálisan és nem elmenni az első pillanatokban.


Lehet ilyen jó tapasztalat mellett mondom, hogy igen, összejönnék, de ha rossz tapasztalataim lennének lehet én is másképp állnék hozzá, nem tudom, a lényeg, hogy nálam ha valaki szűz az nem hátrány. Csak ne csalódjak benne e téren.

2016. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
Számomra nem tolerálható, hogy ennyi idősen semmiféle tapasztalatod sincs. Nem az én feladatom, hogy a pasi gyakoroljon rajtam.
2016. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
#6 Komolyan ezek az elvárások... Kissé nevetséges. Tudod a jó bor későn érik, bár ha jobban belegondolok dehogy tudod.
2016. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

5# Ennek örülök, jó ilyen véleményt is olvasni.


6# Hát sajnálom, hogy így látod. Fura hogy azt hiszed, hogy egy ilyen férfi csak gyakorolni akarna rajtad.

2016. febr. 24. 22:54
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem azt, hogy csak gyakorolni akar, de ha az illetőnek nincs semmiféle tapasztalata, akkor elkerülhetetlen, hogy én legyek a kíséreti alany.
2016. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha minden nő olyan lenne mint te, akkor ezek szerint a fejem tetejére is állhatnék, akkor se lehetne senkim emiatt.
2016. febr. 24. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!