Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek olyan férfival akinek az élete kalandokból áll?

Figyelt kérdés

Nem egy éjszakás kalandokra gondolok. Hanem az élet egyéb területein való kalandozásokra. Pl. imádok utazni, és már sok tájara elutaztam határon innen és túl(Európa felét bejártam, illetve távolabbi kontinenseken is szétnéztem már). Van hogy haverokkal vágok bele, van hogy egyedül, a kaland általában garantált, ahogy magamat ismerem. Életem során az egész Földet be akarom járni. Minél több kultúrát megismerni.

A szállást illetően a szabad ég alatt alvástól a luxusszállodáig szinte mindent kipróbáltam már, mikor mihez volt kedvem.


Hát szóval arra lennék am. kíváncsi, h akad e olyan lány, aki el bírna viselni egy ilyen figurát mint én. Be merne e vállalni ilyen közös kalandokat.



2015. dec. 28. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván ezt pénz nélkül nem lehetne megcsinálni, így pedig erős vonzalmat érezhetnek irántad.
2015. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok nőben, csak nincs elég pénzem hozzá, hogy bármikor utazzak, amikor szeretnék.
2015. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne.
2015. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ne érezd magad különlegesnek emiatt, mert kb minden ember így élne, ha nem kéne éhbérért a munkahelyükön robotolniuk.
2015. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja hát nekem olyan kiruccanásaim is voltak, amik szinte semmibe nem kerültek, mert nem mentem olyan messzire, és elég szerény körülmények között szálltam meg.
2015. dec. 28. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez pénz nélkül lenne poén.

Beállnánk mosogatni a kajáért és lepusztult kocsmákban billiárddal meg pókerrel szereznénk meg a benzinrevalót :D

2015. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És ezt miből finanszírozod barátom? :)
2015. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok noben, csak egyenlore nem tehetem meg, hogy annyit utazzak.
2015. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En ezert orultem, h a baratom rosszul all anyagilag. En megtehetnem, h utazgassak, de nem szeretek utazni, inkabb dolgozok, kitalalok ujabb projekteket.

Azonnal megszabadultam volna tole, ha 1-2 alkalommal tobbet utazna egy evben. Itt a belvarosban megvannak a programjaink egesz evben, mas varosban nem erzem jol magam.

N

2015. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik ilyen fiúkra vágynak.:) (Régebben azt hittem, én is ilyen leszek, de nekem inkább a biztonság meg a nyugalom.)
2015. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!