Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól számoljátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számoljátok az együtt járást, hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Első randi, első csók, első szex? Vagy ez mindig mástól függ?
2016. febr. 25. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én mindig első szextől számolom.


20 év alatt első csók volt, de az valahogy időközben változott, amikor a kettő egyszerre jelent meg (mármint, az első csók és az első szex egyszerre történt meg).

2016. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én a csóktól, kézfogástól kezdve szoktam.


22/N

2016. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én onnantól, hogy megbeszéltük, hogy járunk, egy pár vagyunk, és innentől úgy tekintünk a másikra. Ez mind a 4 kapcsolatomban így volt :)
2016. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én onnantól, hogy kimondjuk, hogy na akkor együtt vagyunk.

Mert lehet ám úgy is randizgatni a másikkal, hogy csók is, szex is van, de aztán mégse lesz belőle kapcsolat. Én nem így csinálom, de sok embert ismerek, aki igen. Ezért számolom én onnan, hogy kimondtuk közösen. Így nem érhet olyan meglepi, hogy 2-3 hónapja már "járok" valakivel, aztán a másik lekoptat, mondván nem is voltunk együtt, csak randizgattunk, ismerkedtünk.

2016. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a csaj azt mondja. Én nem erőltetek ilyesmiket mondani - ha korán mondom az a balhé, ha késő az a balhé, úgyhogy nem. Döntse el ő. Nekem mindegy, én fejben az első találkozást és az első beszélgetések időpontjait úgyis fejben tartom.
2016. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első szextől számít.
2016. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én semikortól. Soha nem tudtam pontossan.

N/24

2016. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:

Közös megegyezéssel valamelyik. De leginkább az a döntő időpont mikor megkértem, h járjunk, nem szex, nem csók, nem első randi.

26/F

2016. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Eddig az összes kapcsolatom úgy indult hogy előtte már ismertük egymást egy ideje. Mindketten tudtuk mit szeretnénk a másiktól így az első csóktól számoltuk mert mindkettőnk számára ugyanazt jelentette.

21/L

2016. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy kimondjuk, együtt vagyunk.
2016. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!