Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vannak együtt? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak együtt? Mi tartja a kapcsolatban? Milyen problemai lehetnek a srácnak ami miatt képtelen tenni a boldogságáért?

Figyelt kérdés
A kapcsolatban a srácot megcsalta a barátnője kétszer is. De egyutt maradtak a srac beleszeretett egy masik lányba akinek szinten tetszett. Mar kb egy éven keresztül tartott ez igy a srac egyszer lesmarolni is megpróbálta. O is tudta hogy a lany akarja. De ezek után is visszatért a barátnőjéhez es ezt a lányt bar nem akarta elveszíteni de a lany kikészült hogy meg mindig nem hagyta el a barátnőjét. Miert képtelen ez a srac kilépni a kapcsolatból? Mi lehet vele a problema?
2016. febr. 17. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy az a lány aki kikészült a pasi viselkedésétől.
2016. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen
2016. febr. 17. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

A szóban forgó lány, bocsánat a kifejezésért, de volt elég h..lye, hogy belement egy olyan "kapcsolatba", ahol eleve tudta, hogy a pasi nem szabad, és ő meg nem lesz több, csak a pasi szeretője.

A srác egy puha p..cs (szerintem még papucs is lehet), akit a csaja f..rkánál fogva vezet, túl gyáva és képtelen, hogy otthagyja a csaját, aki már kétszer megcsalta, plusz ő is félre ment a szóban forgó csajjal.


Zsák a foltját mindig megtalálja. Mind a kettő egy gerinctelen ember, akik megelégednek azzal, hogy már egy langyos sz..r a kapcsolatuk és ahelyett, hogy békésen elválnának még tovább húzzák egymás agyát.


A szóban forgó lánynak üzenném, hogy ezt a srácot felejtse el, mert hogy ha képes volt vele félremenni, akkor majd később vele is ugyanezt fogja tenni, csak egy másik csajjal.

2016. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván fél változtatni az életén,de ha úgy érezte volna,hogy te minőségi változást hozhatsz az életébe akkor talán megtette volna.Lehet,hogy veled kapcsolatban is voltak fenntartásai és akkor már inkább a "beváltat" választotta a bizonytalan helyett,de ez csak puszta találgatás részemről.
2016. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mentem bele semmifele kapcsolatba, szimplán barátok voltunk
2016. febr. 17. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Áltasd csak magad kislány azzal, hogy "csak barátok" voltatok, a szövegedből nem ez derül ki.


"De egyutt maradtak a srac beleszeretett egy masik lányba akinek szinten tetszett. Mar kb egy éven keresztül tartott ez igy a srac egyszer lesmarolni is megpróbálta. O is tudta hogy a lany akarja."


Legalább magadnak ne hazudj, kérlek!

2016. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet anyagi kötelék, vagy bármi olyan, amit tőled mégsem kap meg. Egyszerűbb, ha megkérdezed tőle. Ha nem akarsz szenvedni szüntesd meg vele a kapcsolatot, mert nem fog váltani, ha eddig nem tette, mindegy miért. Most már újdonság sem vagy, megkapott.
2016. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem smaroltunk mert visszautasítottam. Csak azt akartam a barátokkal szemléltetni hogy nekem csak egy idő utan tetszett meg a srac neki fogalmam sincs h miota tetszhetek de ugy konkretan érzelmileg egy eve latom h felem huz
2016. febr. 17. 14:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, amit az előbb is írtál: "neki fogalmam sincs h miota tetszhetek" - tehát nem szerelmes. Lehet, hogy te többet láttál bele a dologba.

Valószínűleg a barátnőjébe szerelmes, ha megbocsátotta neki a megcsalást, vagy lehet, hogy anyagi okok, vagy hitel miatt nem tud szakítani, vagy ahogy már korábban írták, nem akarja otthagyni a biztosat. Vagy tényleg béna, de akkor mit is várhatnál tőle, ha vele lennél? Neked kéne még a fogkeféjére is kinyomnod a fogkrémet vagy mi?

Mindenesetre szerintem felesleges várni rá.

2016. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatban a srácot megcsalta a barátnője kétszer is."

Igen? Ott voltál, láttad? Vagy ezt az a srác mesélte neked, aki rád akart ugrani..? Ezeréves mentegetőzés, kitalálni valami rosszat a partnerről, ezzel igazolni az új ribizli előtt, hogy miért is nem lenne gonoszság, ha félrelépne. Mert így már "jogos" hiszen a csaja is megtette, sőt, kétszer is, na akkor mi is kúrhatunk. Aztán jönnek a hülye kifogások, hogy miért is nem hagyja el ezt a gonosz, hűtlen cafkát, a szerető nem érti, hát itt van ő, aki hűséges és kedves, meg ott van a másik, aki... aki milyen is? Olyan, amilyennek csak a srác elbeszélései alapján ismeri! Jó reggelt. Jól tetted, hogy nem mentél bele. Egyszerűen szó sincs itt szerelemről, a srác csak kanos.

2016. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!