Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert keruli a valaszadast a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert keruli a valaszadast a kerdesemre?

Figyelt kérdés

Van egy jo baratom akivel egyutt utazunk a hetvegen. Ami nem fer a fejembe, hogy kozolte, hogy nem fog egy szobaban aludni velem, mert meg a vegen molesztalni fogom. Ezt tobbszor is felhozta. Nekem ilyen eszembe se jutott. O gondolt ra, ha mar o beszel rola.

En csak baratomnak tekintem ot, annyi igaz, hogy kb 4 eve tetszett mint pasi is, de az mar elmult.

Amikor rakerdeztem, hogy megis miert gondolja, hogy en molesztalni fogom, nem valaszolt, es keruli a temat.

Mi lehet a hatterben, mit gondoltok? Otlet?


2016. febr. 25. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ő reméli hogy rá fogsz mászni. és nem tetszett neki amikor azt mondtad hogy ő nem érdekel úgy téged.
2016. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Evergrey ***** válasza:
Szeretné, hogy "molesztáld", és ez ilyen tesztjellegű dolog volt, hogy tesztelje, mennyire vagy vevő rá, de mivel elutasító voltál teljesen, így már kínos neki.
2016. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt most komolyan mondjatok?? Kicsit hihetetlen szamomra, mert anno o volt az aki ragaszkodott hozza, hogy csak baratok.
2016. febr. 25. 18:08
 4/9 Evergrey ***** válasza:
Az anno volt. Ez persze nem feltétlen jelenti azt, hogy kapcsolatot szeretne, de hogy így hozta a sors, hogy egy helyen lesztek, egy kis molesztálás jólesne neki.
2016. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, ez elég egyértelmű. én amúgy lehet ezek után nem mennék el vele sehova, félnék hogy inkább ő mászik rám.
2016. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek rakerdezzek, hogy miert nem valaszolt, vagy az tul sok, tul eroszakos? Inkabb hagyjam a dolgot?
2016. febr. 25. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy a magasság- és súlykülönbség a javadra?
2016. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem. O magasabb nalam vagy 15 centivel. Es sulyosabb is.
2016. febr. 25. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Én alapból nem szeretnék ellenkező neművel egy szobában aludni, ha nem a párom. Esetleg ő is így van vele? Csak valami vicces választ akart adni.
2016. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!