Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol húzódik az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol húzódik az a határ, ahol már késő minden korábbi tapasztalat nélkül párt keresni?

Figyelt kérdés
Én jelenleg 31 vagyok - és úgy érzem, ilyenkor már késő "belekóstolni" a szerelembe, hiszen mindennek megvan a maga ideje, kora - 30 felett pedig az ember már sok szempontból "elkésettnek" számít. Az emberek a harmincas éveik derekán már sokkal inkább családalapításban, gyermekvállalásban gondolkodnak, nem pedig "első szerelemben", és talán még visszahúzó ereje is lehet a másik félre nézve az, hogy a kedves párkereső még teljesen tapasztalatlan. Mit gondoltok erről?

#párkapcsolat #társkeresés #párkeresés 30 fölött #első szerelem 30 fölött #késői ismerkedés #késői párkapcsolat
2016. febr. 7. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
akkor nem kell mindent a másik orrára kötni.
2016. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
26%

nincs határ

bármikor lehet kóstolgatni:DDD

ne tökölj,vágj bele és élvezd ezt a csodálatos érzést

2016. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ezt mondani masnak....majd belejossz ebbe mikor osszejon
2016. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha eddig nem volt párod már nem is lesz.

Érzelmileg nyilván egy 16 évesen szintjén állsz és egy 30 körül nő nem lesz anyukád.


Lehet lepontozni.

2016. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
64%
Hát így nyilván nehezebb, mintha tizenéves korodban megragadtad volna az alkalmat és elmentél volna a haverokkal bulIzni meg ismerkedni. Persze most sem lehetetlen, csak akarnod kell. Amúgy mit csináltál idáig, hogy nem akadtál össze egy lánnyal sem?
2016. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Csak mondd azt ismerkedéskor,hogy hosszabb szünetet tartottál,de korábban már voltak próbálkozásaid.

Ez nem annyira sokkoló első hallásra.

Találj ki valami szerelmi előzményt fiatalkorodból amit te magad is úgy kezelsz mintha valóban megtörtént volna.

2016. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Scoter 30 éves volt, mikor megalapitotta a Scootert és dübörögnek :)


nem, nem vagy elkésve. Próbálkozni sem próbálkoztál senkivel? Nem hinném, hogy agyilag visszamaradott lennél, csupán párkeresés szempontjából a legrosszabb világba születtünk.

Rengetegen nem találnak párt, abban sem vagyok biztos, hogy olyan ritka, ha valakinek 25-30 éves korában semmi nem jött volna össze... olvasgass itt, te is láthatod, nem működnek manapság a társkeresők, az emberi kapcsolatok, társas magányok vannak. Énis csak azt látom, hogy hiába toltam 4 társkeresőt, jelenleg a tindert huzogatom, és... valahogy semmi nem történik.

2016. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Vannak olyanok, akiknek nem való a szerelem, a párkapcsolat. Nézd, rengeteg fiatal már tizenéves korától kezdve megtapasztalja, milyen párkapcsolatban élni, azaz szocializálódik, beilleszkedik, alkalmazkodik a párkapcsolat körülményeihez. Akinek harmincévesen sem jött össze soha semmi, mert mondjuk rusnyának ítélték meg a nők, az eleve hatalmas lépéshátrányból, nulláról indul, nincs tapasztalata, ezáltal hatványozottan még nagyobb fokú a hendikep, ami súlyosbítja a helyzetet. Talán emiatt is létezik az az állapot, hogy sok harmincéves férfi még gyerekként gondolkodik. A párkapcsolat, a szerelem ne egy cél legyen az életedben, hanem egy véletlenszerűen adódó lehetőség, egy magas labda, amit lecsaphatsz. Legyenek céljaid inkább a munkád, a hobbijaid, a sport, bármi más területen, sokkal többre mész vele, mint folyton a nők után sóvárogni. Nem kell erőltetni a nőzést! Valaki rossz szakács, valaki béna a kerékpározáshoz, valaki egyszerű matematikai műveleteket sem tud elvégezni, valaki meg nem ért a nőkhöz. Ennyi.
2016. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

33F nekem sem jött eddig össze semmi, pedig nem vagyok bányarém 182cm, 80kg, napi 10km-ert kocogok, a koromból 10-14 év simán letagadható.


A tanítványaim szülei többször diáknak néznek a mai napig, angol tanfolyamon kijavították a 32-őt 22-re, mikor bemutatkoztam és még így is fiatalabbnak hittek mint 22.


A hölgyek terén nincs szerencsém, a kiszemelt korosztály 23-tól max. 30-ig, de semmibe néznek.

Ezzel szemben a kis 13-17évesek bugyuta leveleikkel teleszórják a postaládám, küldözgetik a fényképes e-maileket különböző testrészeikről.

A kollegináknak 40 és a halál között szintén bejövök sajnos. Ellenségemnek sem kívánom az érzést, hogy a buszon való elalvás után arra ébredjen, hogy az 57 éves bűn ronda főnökasszonya kiszívta a nyakát.


A sztereotípiákat sajnálatos mód erősítik a tapasztalataim, mikor jól alakul egy randi(kulcs-zár, vagy más fizetős), de nevezzük inkább csak ismerkedésnek, szimpatikusak vagyunk egymásnak. Majd elmondom mi a munkám és mennyit keresek közalkalmazottként, máris hétköznapi és unalmas leszek.

Volt aki kiröhögött a kocsim miatt, vagy mert a szüleim házától 150m-re lakom. Alkalmi vétel volt 2m Ft, mindent felújítottam, ez egy hobbi nálam. Napelem, eső és szürke vízgyűjtő, gyökérzónás tisztítóval, kertészkedem, stb.


Kedves kérdező megértem a helyzetedet, ne add fel, kitartás!

2016. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Blade Bone ***** válasza:
63%
Hát figyelj, míg élsz, a lehetőség előtted..
2016. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!