Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kezd egy nős pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd egy nős pasi viszonyt, miközben terhes a felesége?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 23:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Helytelen a kérdés, mert mint kiderült a kommentedből nem akkor kezdte mikor terhes volt hanem már előtte. Első kézből kapsz infót, mert velem történt a dolog, de ez nem jelenti azt hogy másnál is pont így van, de lehet akár hasonló is a szitu.

Évek óta utazgattam egy férfivel, nős volt. Sokat beszélgettünk, és nagyon egymásra hangolódtunk lelkileg. Végül szerelmesek lettünk egymásba, én bár mindketten házasok, nem tudtunk ellenállni és kapcsolatba bonyolódtunk. Egy hónap múlva terhes lett a feleség. Ő akart gyereket mondván itt az idő hogy ezzel mentsük meg a kapcsolatot. A férfi persze mondhatott volna nemet, de még reménykedett hogy tán ez csak fellángolás és még helyre jöhet a házassága. Mellékesen megjegyezem hogy sosem működött, mint utólag bevallotta a párom magának. Az egész azért indulhatott el mert mindkettőnknek hiányzottak a házasságából valami nagyon fontos, de ez nem jelenti azt hogy na akkor váljuk. Mert ennek a dolognak is meg kell érnie, főleg ha gyerekek is vannak már a házasságban. Mert nekem volt kettő. Szóval végül nem sikerült abbahagyni a szerelmi viszonyt. Ők elköltöztek, nem talákoztunk, de a szerelem dúlt. Én közben elváltam úgy hogy a fiú még nem döntött tehát nem tudhattam hogy otthagyja e a feleségét vagy sem. Inkább arra hajlottam hogy nem, mert imádta a kislányát. Végül győzött a szerelem, mert annyira nem jöttek ki a feleséggel, hogy már állandó volt a veszekedés, és ez a gyereknek volt a legrosszabb. MOst együtt élünk, nem egyszerű a gyerekek messze vannak, de nagyon jó végre azzal élni aki igazi társad, akivel jó lefeküdni és jó felkelni. Most írhatja valaki hogy undorító vagyok, meg a pasi is az. Kívánom hogy aki ítélkezik az soha ne kerüljön ilyen helyzetben. Persze utólag sokmindent másképp csinálnánk, de azon nem változtanánk hogy együtt legyünk.

2010. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

12:27et érti valaki?

Ki kinek volt a szeretője és ki lett terhes meg ki akart gyereket? Elvesztettem a fonalat.

2010. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szerintem is ezért. A nők elájulnak maguktól, amikor terhesek, pont a minap olvastam egy kérdést, hogy kiakadt a férjére, amiért mostmár nem ő főz, nem ő takarít. Na hát ha férfi lennék nem tűrném el, hogy csak azért mert terhes a cselédjének és ne pedig a férjének valamint a leendő gyermeke apjának tekintsen.

Ezen kívül ezer oka lehet még, nem jó a házassága, nincs házasélet, vagy egyszerűen elcsavarodik a feje, sima fellángolás.

2010. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!