Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak külföldi pasik próbálkoznak be nálam? :D

Figyelt kérdés

Ők olyan határozottak vagy nem is tudom, csajozás terén... volt egy arab (őt az egyetemről ismerem) meg spontán az edzőteremben egy néger. Persze egyiktől sem akarok semmit, de jó volt velük beszélgetni. :D

Furcsa, mert a magyar pasikkal viszont pont az ellentétét tapasztalom: akikkel jóban vagyok, ők pusztán csak barátok... egy volt, aki bejött, de iszonyatosan félénk, beijedt tőlem.

Sztetek van ebben valami, hogy inkább külföldiekkel kéne ismerkednem?



2016. febr. 26. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem, hogy elég pörgős és temperamentumos ember vagyok annak ellenére, hogy még nem volt pasim, de várok az igazira :)
2016. febr. 26. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Külföldön a férfiaknak gondolom még van tekintélyük. Lehetséges, hogy a külföldi csajok nem oltják be vulgáris módon folyamatosan őket bulikban vagy akárhol. Vagy lehet az ottani lányok jobban szeretnek ismerkedni is.

Egy magyar lány sokszor úgy fél az ismerkedéstől mint a tűztől és bezár "ajtót, ablakot".

2016. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Stinken Ausländer
2016. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy arab, meg egy néger. Kár, hogy indiai nem volt, ez a három nép a leghíresebb arról, hogy mennyire tisztelik a nőket, milyen figyelmesen és odaadóan bánnak velük, illetve milyen alacsony a nemi erőszak az országukban... ja nem, ők azok, akik szerint a keresztény, vagy ateista európai nők mind könnyen kapható szukák. Ne aggódj, nem csak rád, hanem kb. minden nőre rámozdulnak, ugyanezen okból.
2016. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy csak külföldiek, max őket jegyezted meg vagy feléjük küldtél jeleket.

Én is határozottabb lennék a csajozásban, ha a szüleim fizetnék külföldre az egyetemet meg a kondit és időm is lenne csajozni! :D Most meg tanulok, hetente 1-2 zh vagy beadandó, közben segítek az egyedül élő édesapámnak a ház körül, meglátogatom édesanyámat, meg még az egyetemen is egy tök másik városban lakok. Örülök, ha aludni van időm!

Amúgy pedig, ha valaki külföldre kerül, érzékeli, ha egzotikus. Aki pedig egzotikus, az alapól jobb helyzetből indul a lányoknál.

2016. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!