Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok arra, ha, miután leszálltál a buszról, épp a kollégiumba tartasz, és megszólítana egy srác, vs elhívna randira?

Figyelt kérdés

Emellett ha ez a helyzet nem elég gázos, ötleteket is várok, hogyan szólítsam meg őt, amivel nem ilyesztem meg, mivel este van olyankor, ne vegye támadásnak, és hasonlók...

Más alkalmakkor sajnos nem szoktam találkozni vele, semmit nem tudok róla egyébként, de nagyon szimpatikusnak tűnik, és muszály odamennem hozzá... :)


2016. febr. 26. 23:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Muszáj, pontos "J", bocs... mielőtt bárki fennakadna ezen...
2016. febr. 26. 23:19
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Már egy ideje figyellek, nagyon tetszel nekem. Szeretnélek megismerni, neked mikor lenne alkalmas összefutni valahol hosszabb időre, hogy megismerjük egymást?


Én ezt mondanám neki a helyedben, persze mosolyogj rá, szemezz vele, mielőtt lerohanod.Ha bejössz neki, nem fog elutasítani.

2016. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne mondd, hogy "már egy ideje figyellek", elég félelmetesen hangzik, mintha leskelődnél utána.

Első lépésként szerintem köszönj rá, aztán pár beszélgetés után jöhet a randi, ne támadd le rögtön.

2016. febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mész utána a kihalt utcán... Megszólítás előtt indítsd be a háttérzenéd, ami style-t kölcsönöz neked - mindegy mit, lényeg hogy szöveg ne legyen benne.


Én pl. ezt nyomatnám:


https://www.youtube.com/watch?v=KKJaP3wBMUE


vagy


https://www.youtube.com/watch?v=3z6hoW30OCI

2016. febr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!