Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az kell, akit nem kaphatsz meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kell, akit nem kaphatsz meg?

Figyelt kérdés
Megismerkedsz egy fiatal, feltörekvő mérnökhallgatóval, aki nagyon jól érzi magát a bőrében. Rendszeresen sportol, egészségesen él, egyéb dolgokkal kapcsolatban is helyénvaló az életfelfogása, szeretik az emberek, és talán kicsit irigylik is. Egy gond van vele csupán: nem akarja, hogy megkapd, ezért mindinkább vágysz rá. A karrierének él, szeretne sok pénzt keresni, komoly célja vannak. Egy kissé kozmopolita, hiszen több nyelven is beszél... Az ágyban pedig egy igazi kis ördög. Persze ezt csak sejtheted róla... Neked is őérte fájna a szíved?

2016. márc. 1. 10:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert az ilyen mindig lelki terrorban tartana. Nem keményen, az igen, hanem csak olyan fincsin, édesen, huza-vonázva, hintáztatva. Rosszul lehet lenni az ilyenektől, már tapasztaltam többször személyesen. Mellesleg a Randivonal is tele van ilyenekkel.
2016. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miért, a Randivonalra olyanok regisztrálnak, akik nem szeretnének komoly kapcsolatot?
2016. márc. 1. 10:52
 3/29 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nő egész életedben csak a bolondját járatná veled.Ő azért ilyen mert magát szereti és senki mást.
2016. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Fàjna a fenének. Minek gyötörjem magam egész életemben, hogy barna szemet akarok, mikor mindig is kék lesz?

Fel kéne nőni, nem àcsingòzni és észrevenni azokat, akik akarnak téged.

2016. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ezek szerint már többen megégettétek magatokat egy ilyen személlyel? :-)
2016. márc. 1. 11:02
 6/29 anonim ***** válasza:

Nekem aztán nem kellene ilyen... A leírásodból látszik, rózsaszín köd az egész...

Az meg, hogy nem tudod milyen vele a szex, csak sejted... Általában azok okozzák az ágyban a legnagyobb csalódást, aki felé a legnagyobbak az elvárások...

2016. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
3-as: honnan tudod, hogy a mérnökhallgató nő a leírtak alapján?
2016. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Azt sem írtam, hogy én vágyok rá. :-)

A story röviden: én egy olyan életre vágyom, ahol hétfőtől péntekig koncentrálhatok a karrieremre és a "barátnőm" ugyanezt csinálja. Aztán eljön a péntek este, andalgunk a városban, étterembe járunk, szórakozunk és vasárnap reggelig együtt vagyunk. Nem akarok egy komoly kapcsolatot, ami teljesen leláncol, amiben mindig törődni kell a gondokkal. Magyarország amúgy is olyan pesszimista, szeretnék egy kis színt vinni az életembe. Keresem azt a személyt, aki megérti és egyetért és kiegészít... Persze én sem vagyok egyáltalán hibátlan, még a leírást is elírtam. :-)

2016. márc. 1. 11:27
 9/29 anonim ***** válasza:

:)

1 dolog amit fiatalon elképzesz, hogy milyen életet akarsz...

És egy másik, hogy milyen lesz...

2016. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, ahogy alakítom. Nem örökre akarok ilyen életet, csak amíg egy bizonyos szintet meg nem ütök a karrieremben.
2016. márc. 1. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!