Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az kell, akit nem kaphatsz meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kell, akit nem kaphatsz meg?

Figyelt kérdés
Megismerkedsz egy fiatal, feltörekvő mérnökhallgatóval, aki nagyon jól érzi magát a bőrében. Rendszeresen sportol, egészségesen él, egyéb dolgokkal kapcsolatban is helyénvaló az életfelfogása, szeretik az emberek, és talán kicsit irigylik is. Egy gond van vele csupán: nem akarja, hogy megkapd, ezért mindinkább vágysz rá. A karrierének él, szeretne sok pénzt keresni, komoly célja vannak. Egy kissé kozmopolita, hiszen több nyelven is beszél... Az ágyban pedig egy igazi kis ördög. Persze ezt csak sejtheted róla... Neked is őérte fájna a szíved?

2016. márc. 1. 10:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Pár héttel ezelőtt azt mondtam volna, hogy ez egy fatális nagy baromság. (aztán felnyitotta az élet a szemem.)

Viszont ma már szerintem az egyik legjobb megoldás arra az esetre, ha nem akarunk semmi komolyságot, viszont kell egy partner, akivel elütjük az időnket mindenféle kötöttségek nélkül. Az érzelmek amúgy is csak bonyolítják a dolgokat.


Én is hétfőtől-péntekig gyakorlaton vagyok vagy tanulok. Nem igazán fér bele egy párkapcsolat, viszont a hétvégéken jó lenne elmenni egy normális, értelmes emberrel moziba, vacsorázni, színházba, kirándulni...

És én ezeket nőként írom és még így is nehéz ilyen embert találni. Mert vagy már az elején nagyon komolykodna vagy ha van is ilyen, akkor azzal a személlyel nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon.

2016. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

11-es: én is megértem ezt az egészet, sőt jó ötletnek tartom


kérdező: én is benne lennék ebben, a paramétereid is dicséretesek (de ne hidd hogy ma már ezzel annyira kitűnsz), de ez a leírás magadról teljesen elvette a kedvem tőled. A kapcsolat jellege, amiről írsz teljesen korrekt, de egyelőre az önjellemzésed miatt egy kellemetlen,nagyképű embernek tűnsz, tudod az nem éppen az intelligencia jele. Nem bántás volt a célom, csak egy vélemény. Te kérdezted.

2016. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Szerintem az éppen az intelligencia jele, ha az ember tisztában van az erősségeivel és a gyengeségeivel is. A reklámokban sem a rosszat látod egy termékről, vagy tévedek? Meséljek a rossz tulajdonságaimról is? Tudnék. Számot vetettem az életemről, folyamatosan tisztában vagyok a hibáimmal, de ha nem lennék magamhoz kegyetlenül őszinte, akkor fejlődni sem tudnék soha. Egyébként tegyük hozzá, hogy a GYK.hu-n soha nem ismerkednék, a kérdés feltevése inkább egy mézesmadzag. Van olyan dolog, amivel igenis kitűnök, de inkább nem ragoznám tovább.
2016. márc. 1. 13:48
 14/29 A kérdező kommentje:
#11: Na látod.. pár hete még én is ezt mondtam volna, de egyre inkább körvonalazódik bennem ez a gondolat. Azt viszont hozzátenném, hogy akármennyire is jól hangzik ez a dolog, sajnos mindig rizikófaktor lesz, hogy a másik fél többre vágyik, egy idő után legalábbis nagy valószínűséggel. Az érzelmekkel nem lehet sajnos örökké játszadozni és hiába vagyunk hidegek mint a jég, valakit előbb-utóbb felolvaszt a szikra...
2016. márc. 1. 13:51
 15/29 A kérdező kommentje:
#10: Még annyit azért hozzátennék, hogy csak nézz körül, akár ezen a fórumon is. Magyarországon az emberek mindenben a rosszat keresik, mint ahogyan te is rögtön azzal kezdted, hogy "ne hidd, hogy ezzel kitűnsz". Nem hiszem, igazad van. Egy szürke átlagember vagyok a szürke tömegből, egy újabb arc nélküli senki. Na meg a nagy l*f***t! Ebből a fajta hozzáállásból teljesen elegem van ebben az országban.
2016. márc. 1. 13:53
 16/29 A kérdező kommentje:
#10: Sikerült kihoznod a sodromból. :-) Még eszembe jutott valami: a legutóbbi kapcsolatomban épp ez a fajta női felsőbbrendűség tette fel a pontot az i-re. Ha én 100%-ot nyújtok, akkor elvárok visszafelé is 100%-ot. Ha sasként szállok, akkor ne egy veréb szálljon mellettem... (és még sorolhatnék hasonló metaforikus példákat) Egyáltalán nem értem a mai világban ezt a hihetetlen női egoizmust. Neked elment a kedved tőlem? Ki mondta, hogy te választanál engem? Nem bántani akarlak és én nagyon szeretem és tisztelem a nőket, de azért szálljunk már le a magas lóról. Egy kapcsolatban egyenlő felek vannak, és ez akkor működik, ha nem csak elméletben, hanem a gyakorlatban is így van... Hidd el, hogy intelligens, kedves, odaadó és szép nőt sem olyan egyszerű találni. Azt persze mi cs*sztük el anno, hogy egy kis punciért már csóváltuk a farkunkat.. na én nem ilyen vagyok.
2016. márc. 1. 14:03
 17/29 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ember nem kell, akinek én sem kellek.
2016. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj,de úgy beszélsz Magyaroszágról,mintha olyan sokat tudnál a külföldiekről.Ha ez így lenne,tudnád,hogy az ember jellemét nem a származása határozza meg.Én fél évet éltem Svájcban és megismertem hihetetlen vidám és hihetetlen pesszimista embereket is,akiknek mindenük megvan,mégis csak a rosszat látják mindenben.És ugyanígy a magyarok között sem mindenki pesszimista,nem tudom,mire fel ez az általánosítás.


Magamról annyit,hogy én egy csinos,egyetemista lány vagyok és tudod milyen férfit keresnék,ha most komoly kapcsolatot akarnék?Aki pont olyan,mint te,egyetlen tulajdonságot leszámítva:a nagyképűséget:)Nekem ez az egy bajom az egyetemista vagy diplomás pasikkal,egytől egyig,akikkel közülük eddig randiztam és jól is néztek ki,iszonyat sznobok és nagyképűek voltak.És ehhez még jön az állandó okoskodás,mintha ők sz*rták volna a spanyol viaszt,már bocsánat.


Holott én is megtehetném,hogy nagyképű legyek,ugyanezek a paraméterek igazak rám:egyetemre járok,3 nyelven beszélek folyékonyan(2 felsőfokúm van),sportolok,csinosan öltözök,ehhez még jómódú családból is származom.De engem megtanítottak szerénynek lenni és hogy ne higgyem azt,hogy ezen adottságaimtól már tökéletes ember lennék,mert senki sem az,vagy hogy ettől felsőbbrendűnek kéne gondolnom magam.Azt,hogy ki mennyire jó ember,nem az iskolázottsága határozza meg:)


Szóval a kérdésedre válaszolva:nem,nem fájna egy ilyen pasi után a szívem,amíg ilyen magas lovon ül:D

20N

2016. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, mindegy, figyelj, én azt írtam, hogy tök jó amit leírtál, csak a nagyképűség elrontja az egészet. nem kell elfogadni amit írok, de feltettél egy kérdést, és én válaszoltam, felőlem azt csinálsz a válasszal, amit akarsz, de érdemes néha azt is átgondolni, amivel csípőből nem értesz egyet. vajon miért írta ki még rajtam kívül 5 másik csaj ugyanezt a véleményt? pl, az előző válaszadó is? azért mert van véleményünk, és a nagyképűség kellemetlen tulajdonság, akármilyen jó eredményei vannak az embernek. A jó tulajdonságaidat észre fogja venni az, akivel randizol, ha tényleg vannak, nem kell őket neked elmondanod előre:) figyi, ez egy fórum, és ez csak egy vélemény, hallgasd meg, ne sértődj meg rajta. és ha nem értesz egyet, attól én nem fogok megsértődni.
2016. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
ja, és 18-as jól leírta bőven, amit én gondolok!
2016. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!