Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az kell, akit nem kaphatsz meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kell, akit nem kaphatsz meg?

Figyelt kérdés
Megismerkedsz egy fiatal, feltörekvő mérnökhallgatóval, aki nagyon jól érzi magát a bőrében. Rendszeresen sportol, egészségesen él, egyéb dolgokkal kapcsolatban is helyénvaló az életfelfogása, szeretik az emberek, és talán kicsit irigylik is. Egy gond van vele csupán: nem akarja, hogy megkapd, ezért mindinkább vágysz rá. A karrierének él, szeretne sok pénzt keresni, komoly célja vannak. Egy kissé kozmopolita, hiszen több nyelven is beszél... Az ágyban pedig egy igazi kis ördög. Persze ezt csak sejtheted róla... Neked is őérte fájna a szíved?

2016. márc. 1. 10:48
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Félreértesz, nem sértődtem meg. Elfogadtam a véleményeteket, csak úgy gondolom, hogy a koncepciómat nem értettétek meg teljesen. A nő, akire szükségem van, hasonló lesz hozzám, ezt lehet nagyképűségnek tartani, vagy akárminek, de ha ketten leszünk, nem fog mások véleménye érdekelni. Valakiket lenéznek, valakikre pedig irigyek az emberek, ha felhőtlen, kötöttségek nélküli boldogságot látnak, akkor nyilván lehet számítani néhány negatív kommentre... Ezt simán bevállalom. :)


Egyébként a reakciók alapján "általánosítottam", és én is éltem külföldön. Van tapasztalatom az emberek területén. Ma Magyarországon az a trend, ha Magyarországot és a magyarokat piedesztálra emeljük. Szerintem inkább olvasni kellene a sorok között és fenntartom a véleményemet, hogy Magyarországon borzasztóan pesszimisták az emberek.

2016. márc. 2. 11:53
 22/29 anonim ***** válasza:

Ezt a kerdest rossz volt meg olvasni is...

Nem, nem fajna. Minek kene nekem olyan , aki magasrol tesz ram?! Kosz, ebbol kinottem mar 13 eves koromban, ahogy a legtobb normalis no is. Max. igy csak a lelki nyomorekokat fogod majd ki. Ez a hetveges baratno meg nagyon idilli, csak hosszutavon nem mukodik.

2016. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hát ez a szöveg valami rettenetes. Nekem pont az ilyenek nem jönnek be, mint te, akár hiszed, akár nem. Sőt..hányinger
2016. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Akkor kerüld el az ilyeneket, mert összetörik a szívedet. :D
2016. márc. 3. 11:11
 25/29 anonim ***** válasza:
Figyelj...tényleg nem hiszed el, hogy nem kellesz? Beteg vagy bakker?
2016. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Az ilyenek jobb is, ha elkerülnek. :D Amikor megfogalmazol egy ilyen hozzászólást, akkor már világos lehetne számodra, hogy nem neked szól a kérdés, sem az én személyiségem... :D
2016. márc. 4. 11:50
 27/29 anonim ***** válasza:
Most meg megsajnáltalak. Komolyan! Sok sikert:)
2016. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ezek szerint neked van problémád, engem ugyan nem kell sajnálni, nincs rá ok, tökéletesen jól érzem magamat. :D
2016. márc. 4. 14:20
 29/29 anonim ***** válasza:
Ok:) haha
2016. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!