Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyhogy ilyen ellentmondásosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ilyen ellentmondásosan viselkedik, vajon mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Jött egy új srác a suliba, elég ellentmondásos karakter. Eleinte elég zárkózott volt, aztán ahogy jobban megismertem egyre inkább egy laza mindenbe belesz@ró rossz fiú benyomását keltette, de mégis az a típus, akire nem lehet haragudni, mert ehhez némi ügyetlenség párosult, olyan volt mint egy rossz bohóc, nem is láttam benne sokat. Aztán azonban ismét meglepett, mert mindenben nagyon jó eredményeket ért el, szóval vagy piszok mázlista, vagy nagyon ravasz. Itt már felkeltette az érdeklődésemet, ezért többször odamentem hozzá, meg amikor összefutottunk többször váltottam vele pár szót. Úgyhogy ő is elkezdte keresni a társaságomat, de nem rohant le. Egyik nap tök érdeklődő volt irányomba, aztán egy pár napig a közelembe se jött, majd volt ,hogy nagyon feltűnően megbámult, aztán egy hétig rám se nézett. Nagyon titokzatos. Vajon miért ilyen?

2016. márc. 1. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Tervei vannak veled,örökké együtt lesztek,amíg a halál el nem választ
2016. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
őrült srác
2016. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Abszolút őrült, de pont ez teszi nagyon vonzóvá. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.
2016. márc. 1. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:
ez mit takar nálad? "olyan volt mint egy rossz bohóc"
2016. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát hogy olyan rossznak tűnt, de emellett mégis olyan esetlen, ügyetlen volt, mint a rajzfilmekben a negatív főszereplő. Aztán persze kibújt a szög a zsákból, és kiderült, h nem is olyan, mint amilyennek látszik. Összetett személyisége van, ami ritkaság, és ez tetszik.
2016. márc. 2. 00:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ritkaság,akkor vele kell beszélned
2016. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor lett érdekes mikor ő lett a rajgyerek, mert mindenből ő lett a legjobb - csalással gondolom. Áááá nem vagy opportunista, áááá.
2016. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is érdemes beszélni vele, ha egy osztályba jártok, akkor akár a tanulnivalót is megkérdezheted és folytatod a beszélgetést. Ha nem egy osztályba jártok, akkor nehezebb lesz megoldani a beszélgetést, de valamilyen álindokot tudsz találni a beszélgetéshez, utána már minden menni fog simán.
2016. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!