Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöhet? Randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet? Randi?

Figyelt kérdés

17 éves lány, de van egy hasonlókorú barátja, szerintem nagyon rosszul néz ki, mint a mai fiatalok többsége, nagyon langyosan néz ki a srác, de tényleg.

Én kezdeményeztem, mégis úgy vettem észre hogy ő is érdeklődik irántam.

23 F



2016. márc. 2. 14:08
 1/1 anonim válasza:
Ha járnak,biztosan megfogta a srácban valami,ami talán nem a külsejéből derül ki. Miért ítéled el őt rögtön? Ráadásul miért kezdeményeztél ha tudod,h a lánynak van párkapcsolata? Miért akarod ezt tönkretenni? Amúgy a randira visszatérve, ez csak a lánytól függ. És lehet h imponálhat egy 17 éves lánynak h egy nála idősebb fiú érdeklődik iránta.(bár ha belemenne akk nagyon szeretheti a barátját) Én amiket írtam csak a saját erkölcsi értékrendem szerint gondolom így,és mivel nem ismerlek téged sem és a lányt sem nem is szeretnélek rögtön elítélni,csak kirobbantak belőlem a kérdések.
2016. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!