Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel szoktatok FB-os ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktatok FB-os ismerkedést indítani? Lányok, mit hallanátok/olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Persze ezt sem szabad a végtelenségig nyújtani, előbb-utóbb (de inkább előbb) találkozni kell. ;)

2016. márc. 2. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam semmiféle FB-is ismerkedésre reagálni, nem azért van ott profilom, hogy mindenféle alak betaláljon. Egyetlen esetben írnék vissza, ha látásból is ismerjük egymást a másikkal.
2016. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha így gondolod. Azonban nem mindenki olyan "rossz alak", mint ahogy lefestetted.


Magadtól veszel el egy esélyt, lehet éppen életed szerelmét utasítanád ilyen hozzááláásal vissza.

2016. márc. 2. 16:51
 3/14 anonim ***** válasza:

Ő már megvan :D

És nem azt írtam, hogy rossz alakok ismerkednek ott, csak nekem nem szimpi, társkeresőn se véletlenül nem vagyok fent, nem sok romantika van abban, hogy valami random fazon otthon böngészi a facebook-ot a koszos alsógatyájában és két böfögés közben rám ír, hogy ismerkedne.

2016. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Már megint egy általánosító...


Azt írod (nem bántás, csak hogy lásd milyen ellentmondásokat teszel - amúgy ha már megvan, akkor ehhez gratulálok), hogy "nem azt írtam, hogy rossz alakok ismerkednek ott", tehát nem rossz jött-ment alakok vannak ott, aztán egyből rávágsz valami szörnyen negatív általánosítást: "nem sok romantika van abban, hogy valami random fazon otthon böngészi a facebook-ot a -> koszos-alsógatyájában-és-két-böfögés-közben-rám-ír <- hogy ismerkedne".


Magyarán minden (vagy ha nem minden, akkor egy rahedli) ember ilyen.


Holott nagyon nem.


Rajtam most éppen egy szál tiszta alsógatya van. :DD


Szóval teccikértenyi? ;)


De folytathatnám a lefestett idilli képet én is azzal kiegészítve, hogy már a meglévő párkapcsolatodban játszódik le az alábbi elképzelt (tehát nagyon is lehetséges) jelenet köztetek:


"A drágám otthon böngészi a facebook-ot a koszos alsógatyájában és két böfögés közt rám ír, hogy mennyire szeret, és nagyon örül, hogy vagyok neki."


Mi változott azzal, ha a kiírásban szereplő muki még nincs párkapcsolatban, hanem pusztán csak ismerkedni kíván egy választottjával, akit régóta kiszemelt magának, mert a többi Orcakönyves hölgyemény kicsit sem keltette fel érdeklődését úgy, mint az a bizonyos? :)


És uram bocsá' öltönyben kávézik egy belvárosi teraszon? :DD

2016. márc. 2. 17:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Én sem szívesen ismerkednék FB-n, az első válaszolóhoz csatlakozva abban is, hogy ettől eltekintek, ha már korábban láttuk egymást. Szimplán csak nem ismerkedem neten. Eleget járok emberek közé, hogy ez ne akadályozzon meg életem szerelmének megismerésében :)


De még egy társkereső is jobb annál, hogy valaki FB-n írogasson. Ott legalább azért feltételezi az ember, hogy ugyanazzal a szándékkal vagyunk felregisztrálva, mint pl egy buliban feltételezed, hogy jól érezni magam mentem oda, akárcsak te. A FB-n én nem is válaszolok idegeneknek, kb mintha az utcán szólítanának le random. Annyi, hogy itt megtehetem, hogy egy kedves szó nélkül továbbmegyek, míg az utcán ez nincs így.


De ha mindenáron FB-n akarsz ismerkedni, én azt mondanám, hogy egy szokványos ismerkedő szöveg itt is ugyanolyan sikeres lehet, mint bárhol máshol. Amennyiben egy kicsit is értelmesen és helyesírási hibákat mellőzve írsz, akkor úgysem a tartalom határozza meg igazán a válaszolási esélyeket. Inkább a lány alap hozzáállása, pillanatnyi hangulata, ilyesmi.

2016. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Mintha az utcán szólítanának le random."


Pedig ott is (ha lehet hinni a gyakoris válaszadóknak) tucatszám szólítanak le random emberek random lányokat. Van aki (ha továbbra is lehet hinni a gyakoris válaszadóknak) kedves gesztusnak veszi, és belemegy, te és a többi máshogy gondolkozók pedig nem.


"Amennyiben egy kicsit is értelmesen és helyesírási hibákat mellőzve írsz."


Szerintem ezt magad is láthattad. ;) Még csipetnyi humorral is megfűszereztem az előtted írónak szánt hozzászólásomat. :)

2016. márc. 2. 19:45
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem olyan nagyon rossz tapasztalataim igazából nincsenek, akikkel ismerkedni akartam azokkal sikeresen fel is vettem a kapcsolatot.

Szerintem rengeteg múlik azon, hogy "jó" alanyokat (bár nem voltak sokan) választok, ösztönösen.


Ebben a kiírásban arra lennék kíváncsi, vajon mások hogyan indítanak, illetve hölgy fronton mi az, aminek ők örülnének, visszaírnának. Mint például ez: "egy szokványos ismerkedő szöveg itt is ugyanolyan sikeres lehet, mint bárhol máshol."

2016. márc. 2. 19:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedem neten. Aki így rám ír az minimum fura, mert semmilyen adatot nem lát a profilképemen kívül.

Nem is látom az ismeretlenktől beérkező üzeneteket mert más mappába pakolja. Volt már ilyen, hogy ismerkedős levelet egy évvel később olvastam először.

2016. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Viszont akinél több van, mint néhány elszórt árva kép, annál már sanszos az ismerkedés.


Sosem értettem az olyan embereket, akiknek csupán néhány kép van kitéve, akinek ilyen szinten kell rejtőzködnie, annak minek egyáltalán FB profil? Kapcsolattartásra ott az e-mail, vagy valami chatszoba.

2016. márc. 3. 21:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, mint az előzőek mondták, kapcsolattartásra van:P

De am én nem venném annyira rossz néven...talán...:D

Mondjuk nem vagyok nagy facebook-fan:D 16/L

2016. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!