Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes pénz nélkül randizgatni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehet jövője úgy bárminek is, hogy szinte sohasem megyünk olyan helyekre, mint a többi pár?
2016. márc. 3. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Sztem nem ezen múlik. 42/N
2016. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, milyen idős vagy. Én huszonéves koromban randizgattam úgy egy sráccal, hogy mindig csak beültünk valahova egy kólára. Semmi mást nem csináltunk heteken keresztül. Aztán jött valaki, aki beültetett az autóba és meg se álltunk a legközelebbi dunapartig. Séta, nézelődés, romantika. Nem került ez se sok pénzbe, de azért pénz nélkül nem lehetett volna kivitelezni. Ez csak egy példa. Azóta eltelt már 7 éve, mai napig eljárunk romantikus "randikra". Nem fogom azt mondani, hogy mindezt pénz nélkül is lehet, mert az nem lenne igaz.
2016. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
10:29 : Ezt értem, de 20-on éves korban a saját autó szerintem még ritka. Anélkül ilyen távolságokat pedig azért meg kell gondolni.
2016. márc. 3. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egy ideig igen! de vannak olcsó programok is nem muszáj puccos helyekre menni.
2016. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindent meg lehet oldani, ha az ember akarja.

Nézzetek szét, ahol laktok, hogy ott milyen helyek vannak, amiket gyalogi túrával meg tudtok nézni randi téren. Séta a parkba se kerül pénzbe. Aztán idővel egymáshoz is mehettek.


Az,hogy az ember jól szórakozzon a másikkal NEM KELL pénz! Csak a h..lye társadalom tukmálja azt az emberekbe, hogy a szórakozáshoz pénz kell!


Ha meg dolgoztok, akkor spóroljatok, és egy-két alkalommal engedjetek meg egy mozit, vagy mást!

2016. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Természetesen nem is saját autója volt, ezt mondjuk kihagytam. Elkérte a szülőktől aznap estére. A másik srác akit írtam (szintén 25 volt), ugyan saját autóval jött értem, de heteken keresztül jártunk kólázni...
2016. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig biztos, amíg nem lesz unalmas, hogy házilag készítet szendót esztek és vizet visztek kirándulásra
2016. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért a semmi és a saját autó között van átmenet... Pl. busz, aztán túra a Rám-szakadékban. Közben az erdőben egy piknik, vagy ott valamelyik vendéglőben ebéd.


Egy beülős teázás, kávézás.. állatkert.. Kopaszi gát, hogy Pestnél maradjak.

Rengeteg helyre el lehet menni olcsón randizni.

2016. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dolgoztok, így van mindkettőtöknek pénze. A fiúnak nem kell mindig meghívnia a lányt, ő is fizethet fogyasztást, kirándulást, panziót hosszabb táv esetén.

Azért ma egy kocsi nem akkora luxus mint 25-30 éve!

Egy tizenéves jó állapotú autót össze lehet dobni pár fizuból. De ha erre nincs igény, szülőktől el lehet kérni.

Pénz nélkül lenni a mai világban? Enyhén szólva is ostobaság!

2016. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bizonyosan van valami fair megosztás a pénzügyekben is.


Az a rendszer, hogy "fizessen a férfi" helytállt azokban az időkben mikor a nők nem dolgozhattak vagy csak bagóért - és a férfi kapott annyit, hogy abból ténylegesen futotta mindnfélére - még a szaros melós fizetése is elég volt szűken.


De ezzel leszámolt a kommunizmus és még inkább a gengszterváltás. Manapság egy átlag fizu nem igazán elég arra, hogy mindent egy ember vegyen - hacsak nem aszkéta aki inkább nem eszik.

2016. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!