Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha néhány hét ismeretség és egy randi után ilyen megszólítást kapnátok a sráctól?

Figyelt kérdés
"Szia drága" Se csók, se semmi nem volt még köztünk. Nekem kétes érzéseim vannak.

2016. márc. 4. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek kétes érzéseim, de ez én vagyok, és nem te!

Elég nagylány vagy már szerintem, hogy eldöntsd, hogy tudsz-e hallgatni a saját érzéseidre vagy sem. Plusz te ismered azt a srácot, te tudod, hogy ezt most milyen szándékkal mondhatta.

2016. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem az ilyen nyomulást, meg a becézgetést sem, ennyi ismertség után pláne. Ha már együtt vagyunk, akkor oké, becézgessen, de ha nem tetszik akkor megmondom neki, h. nem szeretném ha így szólítanál.

Vannak ilyen pasik, akik így szólítják a nőt, aki tetszik nekik, de még nem történt semmi. Az a kérdés neked ez mennyire jön be?

2016. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es ráéreztél a dologra. Nyomulósnak gondolom én is, főleg ilyen kevés ismeretség után. Ez a becézgetéses dolog nekem nagyon bizalmi, ennek kialakulásához pedig egy fél órás randi nagyon kevés.
2016. márc. 4. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik kb mindenkivel ilyen stilusban beszélnek. Pl anyukam udvarloja akit nem is ismerek személyesen, anyukám is alig ismeri. De a bácsi olyan üzeneteket ir nekem, hogy "szia drága, remélem jol vagytok,puszi"...Én nem veszem se sértésnek,meg semminek.Nekem nincs ezzel bajom. Ha már tiszteletlenebb valaki, pl "cica, baby" az már zavaró :)
2016. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik kollégám ír így..
2016. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez a stílus nagyon tenyérbemászó. De ezek szerint nem vagyok egyedül vele. Egyébként konkrétan megmondtam neki, hogy ne becezgessen, mert zavar.
2016. márc. 4. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!