Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne elhívni?

Figyelt kérdés

Esti suliba tetszik az egyik csoport társam, szoktunk beszélgetni, személyesen inkább csak az iskolai dolgokról de fb-n egyéb dolgok is szóba szoktak kerülni, de úgy igazán nem mondható, hogy sokat tudnánk egymásról. A jelzései elég két értelműek, eleinte egyáltalán nem volt jele, hogy érdeklődne irántam, azóta meg hol így hol úgy látszik. Nem tudom lenne-e értelme próbálkozni nála. Ami még nehézség lehetne, hogy 60-65km-re lakunk egymástól és a munka meg suli mellett időnk is elég kevés van, így kialakulhatna valami?

Én kicsit vissza húzodóbb típus vagyok meg amennyire észre vettem ő is az. Mivel chaten szoktunk jobban elbeszélgetni arra gondoltam ha elhívom inkább ott kérdezem meg, vagy jobb lenne személyesen?


2016. márc. 5. 15:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez lemeradt 26/F
2016. márc. 5. 15:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér!

Később bánni fogod, hogy nem hívtad el.

Sokan élnek távkapcsolatban munka, suli mellett is.

Ha megvan köztetek minden, aminek meg kell, akkor ez nem lehet akadály!

Hajrá! :)

2016. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!