Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne belemennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne belemennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon vágyunk egymásra és szerintem összeillenénk.Ő most lett 25 éves én pedig 18, idén leszek 19.Egy városban vagyunk viszont ő most nemetbe megy dolgozni ahonnan majd 3 hetente jön majd haza és mikor itthon lesz akkor megy az egyetemre.:/ Azt mondta nagyon fiatal vagyok de nagyon jól érzi vagy érezte velem magát.Azt mondta ne mondjam hogy nem sok az a 6 év vagyis hogy nem latszik mert igen is latszik. Egyszer azt mondta volt egy távkapcsolata és lehet nem menne bele mégegyszer. Én viszont már megbolondulok,nagyon szerettem volna ha összejövünk ennyire még nem jött be senki belsőre és külsőre is. Most megy ki 7.-én nèmetbe és mèg megkerdeztm tőle hogy vasarnap tudunk e talalkozni azt mondta persze akart is talalkozni ugy hogy ugy lesz elvileg hogy talalkozunk. Remelem igy lesz és tudunk erről is beszélni. Nektek mi a véleményetek?
2016. márc. 2. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szereted meg tetszik megér egy próbát. Mi évek óta távkapcsolatban vagyunk és Minden rendben van.
2016. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!