Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vinkovci kérdése:

Fiúk! Mit tennétek, ha egy lány úgy szállna rátok, hogy a szépségét használja fel veletek szemben, hogy pénzt szedjen ki belőletek?

Figyelt kérdés

Úgy jártam múlt héten vasárnap, hogy egy lány kért tőlem 15 ezret, mert teljesen le van gatyásodva. Eddig még csak párszor találkoztam vele, de gyanítom, hogy azért jutottam neki én az eszébe, mert azt már az elején észrevehette, hogy nagyon tetszik nekem és a szépségével esetleg manipulálni tud, hogy adjak neki.

Az a dühítő, hogy ennél a lánynál semmi esélyem sincs párkapcsolatra, de képes voltam neki megadni azt a 15 ezret, amit kért. Ráadásul nem is kölcsönbe, hanem csak úgy oda. Attól félek, hogy ez csak a lábfej volt a küszöbben és újra meg fog találni. Egyszeri alkalomként megtettem, de azért eltartani nem szeretném, bármennyire is tetszik nekem. Legfeljebbb akkor lehetne róla szó, ha összejönne velem, de erre reális kereteken belül semmi esélyem sincs, mivel nagyon nem vagyok vele egy szinten.

A tekintetével szinte megbabonázott, miközben könyörgött. Nem bírtam volna neki nemet mondani.


2016. márc. 5. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából véget ér a dal neki, ha átvág. Mondjuk elvből sem adok "kölcsön" senkinek. (úgyse adják vissza) Bár néh a hazudnom kell, hogy miért nem de ez van. Pénzben nincs tréfa.
2016. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne ha ez velem szemben is sikerülne neki.
2016. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azert az mar egy nekifutasbol valo ontokonrugas, amikor fizetsz egy csajnak es meg meg se ...
2016. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 curáku ***** válasza:
Te jó ég, ne legyél már ilyen buta!! Mi az istennek adtál neki pénzt?!
2016. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó nagy balek madárnak is érzem magam emiatt. :(
2016. márc. 5. 20:16
 6/13 curáku ***** válasza:
Tanulj belőle!
2016. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te is babonázd meg, könyörögj, hogy legalább egy jot dugjatok azért a 15 ezerért, ez a minimum ami jár neked!
2016. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem dugod meg? Mondd neki azt, hogy legközelebb is szívesen adsz neki egy kis pénzt, ha megkefélheted.
2016. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ebben a sztoriban nem csak a csaj volt gáz...Ne haragudj, de ne csinálj legközelebb ilyet!

Ez nagyon gáz, ilyen lánnyal nem szabad foglalkozni, még akkor sem ha állításod szerint megbabonázott.

2016. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 opened paradise ***** válasza:
Mindig azt mondom,hogy aki hülye,haljon meg. Tehát fejbe lőném magam.
2016. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!