Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e olyan lány, aki társadal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan lány, aki társadalmilag elfogadott szépségét tudomásul véve kamatoztatja azt, de nem ez az egyetlen vonzereje amivel a pasikra hatni tud?

Figyelt kérdés

Kiegészítve a kérdést még azzal, hogy ha hiper szép egy lány és válogathat a pasik közt, akkor már el is kell hogy szálljon vele a szekér?:D


(az szépség szót ne definiálgassuk, ha kérhetem, mert olyan lányokról kérdezek, akik szinte mindenki számára elfogadott szépséggel rendelkeznek. És nem le szólni szándékoztam a szép lányok halmazát ezzel a kérdéssel, hanem informálódni, hogy vajon létezik-e ilyen. És ha igen akkor, hogy lehetséges?)


2010. dec. 21. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen én is pont ilyen vagyok ! :D

F/ 24 és háromnegyed

2010. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szépségnél egyszerűbb indokoktól is el szokott szállni az ember. Szóval gondolhatod, hogy mi a válasz.
2010. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Látom nem nagyon jelentkeznek a lányok, ezért írok. :) Én világéletemben csak pozitív visszajelzéseket kaptam a külsőmmel kapcsolatban mind fiúktól/férfiaktól, lányoktól/nőktől egész kicsi korom óta. Most sincs ez másképp. Ettől függetlenül én nem tartom magam egy bombanőnek, van rengeteg dolog, amit megváltoztatnék magamon, ha lehetne. Nem vagyok egyáltalán elszállva magamtól és sosem voltam. Tudom, ha akarnám sorban állnának a férfiak nem is csak a kevésbé helyesek, de én nem igénylem ezt. Sosem a külsőt néztem párválasztáskor. Tény, hogy először azt látja meg az ember, és van egy szint, ami alá én sem megyek. Mégis egyik eddigi kapcsolatom sem a külsőségekről szólt, nem volt egy adonisz egyik barátom sem, a belsejük fogott meg. :) És a magam részéről is előbbre tartom, ha az alapján ítélnek meg, amilyen belül vagyok: kedves, megértő, nagyon tudok szeretni nem vagyok buta sem és anyagias sem, a humorom is elég jónak mondható. Persze, mint mindenkinek, azért nekem is vannak hibáim, ez természetes ;)Hogy hogyan lehetséges ez az egész? Na ezt nem tudom :D
2010. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
15:12... pls fejtsd ki :)
2010. dec. 21. 15:58
 5/12 A kérdező kommentje:
15:42... thx ;) azért a miért re kíváncsi lennék :D
2010. dec. 21. 16:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkoztam rajta kicsit... szerintem nagyrészt betudható annak, ahogy édesanyám nevelt (egyedül). Mindig arra tanított, hogy ne külsőségek alapján ítéljünk és hasonló jó dolgokra. Ez volt talán a kezdő lökés :) A többi pedig... Rámondhatjuk, hogy igazi jó barátokkal ajándékozott meg a sors, akik hasonlóan gondolkodnak (általános 1. osztálya óta ismerem őket). Persze ez nem azt jelenti, hogy nem volt olyan a környezetemben, aki nincs elszállva... de én az ilyenekkel nem alakítottam ki soha tartósabb, szoros kapcsolatot és nem is tudnék. Más dolog... tudom, milyen az hogy "nincs" anyagiak terén. Szerintem egy ember jellemén sokat tud dobni, ha tudja, hogy nem kaphat meg mindent, amit csak akar, még ha szép is :), mert azért valljuk be az nem minden... Remélem valamennyit ki tudsz ebből bogarászni :) Egyébként 21/L
2010. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

15:12... pls fejtsd ki :)"


Pl. ha valaki tehetős, vagy csak fizikai erővel rendelkezik. Gondold végig.

2010. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kár hogy nagyon hasznos gomb nincs ;) köszönöm a válaszod :)
2010. dec. 21. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2010. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mondjuk ismerek csóró, és gyenge lányokat is akik annyira beképzeltek. :D
2010. dec. 21. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!