Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt vajon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt vajon? Érdemes ezzel még foglalkozni?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy fiú évfolyamtársam, csak az a baj, hogy már nem járunk együtt. Előző félévben sokszor figyelt meg összemosolyogtunk, de ami nagyon meglepett hogy az amúgy elég félénk srác egyszercsak mindenféle előzmény nélkül odajött és adott nekem egy csokit. De azóta nem történt semmi...Azt hozzá kell tenni, hogy nem igazán társasági ember, ahogy elnéztem. Ha összefutunk, mindig mosolyog, de mindig én kezdeményeztem beszélgetést. Nagyon megfogott benne vmi és most meg csak úgy szépen kisétál az életemből ez zavar. Néhány bulin összefutottunk, de semmi...mondjuk másokkal se láttam, inkább egyedül vagy egy haverjával kóvályog.

Nagyon zavar, nem értem akkor miért adta anno azt a csokit nekem. Az a vicces, hogy még a tapasztaltabb barátnőim csak a vállukat vonogatják.

Lehet, hogy megijedt? Mert én amúgy egy elég pörgős energikus lány vagyok és elég különc is. Ő meg elég félénk.



2016. márc. 8. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Tippem sincs, mi lehetett az a csoki.

Ha tetszik a fiú, akkor lépj, mert ha ilyen felénk, akkor nem fog. Pl hívd el valami nem randi randira. Mondjuk egy film amit mindketten szerettek, vagy bármi hasonló. Kiállítás, vagy nem tudom. Az se baj, ha társasággal mentek, a lényeg, hogy tudjatok kicsit dumálni. Vannak pl ilyen escape room-ok ahonnan ki kell menekülni egy óra alatt, pl szervezetnél egy olyat ahova őt is meg a haverjat is elhívod.

Persze arra is van esély, hogy csak simán udvarias, és azért mosolyog. És a csoki... nevnap(mindből sok van és nem tudunk mindről), szülinap(jó, ez gyenge tipp ), vette és rájött, hogy nem szereti azt a fajtát. De tudta, hogy te igen. Vagy csak random kedves volt. Vagy fogadott a haverral, hogy úgyse merne csokit adni(ez se túl valószínű).

Bármi lehet.

Ha nem tetszik a srác, akkor ne gondolj rá.

2016. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Hàt Kérdező, most ezt miért csinàlod? Vagyis miért nem csinàlod, amit kellene?:-)

Nem hiszem, hogy amikor odaadta a csokit, elszaladt. Ott àlltàl némàn? Mondjuk meg voltàl lepődve, na de hàt akkor is...Mostmàr nem írom, hogy kellett volna lennie akkor, mert elmùlt.

Azt mondod, buliban szoktatok összefutni, de semmi. Hàt mégis mi lenne? Ő màr lépett...

Következő talàlkozàskor tessen odafàradni hozzâ, ès azt mondani, hogy nagyon örülsz,hogy làtod. Meg sem volt alkalmat köszönni a csokit, mert egy kicsit meglepődtél. Örülsz neki, volna-e kedve meginni valamit most.

2016. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*alkalmad
2016. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!