Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt? Mit akar még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Mit akar még?

Figyelt kérdés
2 hétig ismerkedtem egy férfival mielõtt találkoztunk volna. Neten ismertem meg. Látott rólam képeket, beszélgettünk mindenrõl, viccelődtünk, flörtöltünk.. amit nem értek, hogy ha tisztában volt azzal mekkora a táv köztünk minek jött egyáltalán hozzám? Elkapta a vihar, lassan tudott haladni mert motorral jött miért nem fordult inkább haza? mint mondta majdnem megtette hisz nem én voltam az elsõdleges célja. Tudta hogy zavarja a táv annak ellenére hogy 3szor ennyit motorozgat hétvégén egy nap. Én nem barátkozni voltam fent az oldalon ahogy ő sem. Másnap rá kérdeztem, hogy hányadán állunk és erre beközli, hogy hát messze lakok. Nagyon csalódott vagyok.. ha ronda vagyok azt eddig is láthatta, hogy messze vagyok azt is tudta. Mi a francért jött??? Ma reggel meg úgy írt mintha mi sem történt volna. Ez csak tõr a szívembe.. meg se nyitottam az üzenetet, nem tudom hogy irjak-e vissza. Nem értem ezt az egészet. :( nagyon kár érte..
2015. júl. 20. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Ez még kérdés? Találsz mást... Ezen fenn akadni. Dugni akart egy jót, aztán ennyi. Azért megérte volna átmocizni...
2015. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem. Fél óránk maradt így és nyilvános helyen találkozunk, elõre tudta hogy nem hozom haza hanem kint leszünk.
2015. júl. 20. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatta, hogy nem akarod bevinni. Ő csak bízott abban, hogy majd még is csak lesz valami, de aztán nem volt. Pont ezért elég is volt neki ennyi.
2015. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sőt, lehet, hogy pont ezért maradt csak fél órát.... Vagy várta otthon az asszony... Szerintem ezt már sosem tudod meg...
2015. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem várta az asszony, facebookon leellenõrizhető teljesen efelõl nincs kétségem. Tuti nem hitte hogy megdughat. :P ő nem egy kétségbe esett magányos ember, sõt szerintem bárkit megkaphatna ha akarna.
2015. júl. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!