Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Merre próbáljak ismerkedni?

Merre próbáljak ismerkedni?

Figyelt kérdés
22 éves szűz visszahúzódó srác vagyok. Sokan azt mondják nem nézik ki rosszul, de az önbizalmam nagyon kicsi. Általában nem mozdulok ki otthonról de néha eljárok bulizni ott viszont nem nyílok meg. Merre próbáljak meg ismerkedni? Barátaim elköltöztek és nem vagyok egyetemista sem. Netes társkeresőn nem válaszolnak az emberek :D valaki valami ötlet?

2014. okt. 30. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyél egyetemista.
2014. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Munkám lesz 2 hét múlva a Tevánál mert szakmát végeztem idén. előtte voltam egyetemista de abba kellett hagyni mert anyu beteg lett
2014. okt. 30. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondoltál rá hogy átmész levelezőre?
2014. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom mi az a Teva. Mit végeztél?
2014. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Általános laboratóriumi vegyésztechnikus és a TEVA a magyarországi gyógyszergyár és biolabor részre fogok menni dolgozni
2014. okt. 30. 16:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Az mondjuk lehet hogy jól fizet, meg lehet lesznek dögös vegyész munkatársaid is. :) De ha mégsem, és van hozzá kedved, akkor az egyetemet nyugodtan befejezheted, akármennyire is nem a végzettség határozza meg az ember szakmai és általános tudásszintjét, a megítélésben nagyon sokat játszik, hiszen azt mutatja hogy kitartó vagy és végigvittél valamit. Úgymond letettél valamit az asztalra. :) (meg a magasabb fizetési kategóriába is kerülsz ;-)
2014. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy Gödöllő környéki vagy?
2014. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Debrecen :)
2014. okt. 30. 16:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tetszik az egyetemi oktatási rendszer se. azért csúsztam volna mert egy radiokémiai laborba 100 hely van hirdetve 400 emberre -.- inkább szeretnék majd nyáron svédül/angolul és németül nyelvvizsgázni. engem a nyelvtanulás jobban érdekel mint az egyetem lehet ezért sokan bolondnak tartanak.
2014. okt. 30. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan lehet, én biztos nem! :)
2014. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!