Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk / Férfiak! Randiznátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / Férfiak! Randiznátok, járnátok olyan lánnyal, akinek online auratisztító a munkája?

Figyelt kérdés
Akár 10.000 forintot is elkér egy tisztításért, az aura szennyezettségétől függően. Feleségül vennétek egy ilyen lányt?

#ezotéria #házasság #szerelem #vagyon #online auratisztítás
2016. márc. 10. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én atlantiszi fénymester vagyok szal el is várom. Pluszba persze legyél dögös.
2016. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem mindkét verzió kizáró ok lenne:

- komolyan hisz ebben

- tudatosan vág át embereket

2016. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem,mert ez az egész spirituális baromság egy vicc.

Szerintem ők tudják a legjobban, a "beavatottak", hogy egy irtózatos nagy átbaxás az egész.

Pontosabban haragszom ezekre a csalókra, mert beteg,reményt vesztett idős embereket is lehúznak.

Baxák meg.

2016. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

- Ha komolyan gondolja, akkor ostoba. Nem bírom az ostobákat.

- Ha átver másokat, akkor egy szemétláda. Nem bírom a szemétládákat.

- Abban az egy nagyon ritka esetben tennék kivételt, ha úgy "veri át" a delikvenseket, hogy valójában teljesen hasznos tanácsot ad nekik, csak olyan köntösben, amit az ő ostoba elméjük is bevesz.

2016. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 RRR ***** válasza:
90%

miért írtál a pénzről is???

így olyan mintha a lenne a fontos

2016. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jaguár: szerintem online nem számít, hogy gumival-é vagy nélküle.
2016. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nálam ez kizáró ok, nem szeretem a csalókat, nálam ez annak számít.
2016. márc. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 PearlDiver ***** válasza:
Menekülnék azonnal ahogy megtudnám. Maximum egy-két auratisztítást csinálnánk együtt, de azt jó alaposan :)
2016. márc. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem :D Egyrészt nem kell olyan feleség aki nem rendes munkából próbál meg elélni amihez tanulás és tudás szükséges, hanem ilyen kamu hülyeséggel próbál meg kibújni a tisztességes munka alól.

Másrészt ha el is hiszi hogy amit csinál az értelmes és valós akkor ilyen szempontból nem kell neked egy idióta mint feleség.

2016. márc. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
A 15-os hozzaszoloval maximalisan egyetertek.
2016. márc. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!