Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szikra nélkül érdemes belekezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziszó962 kérdése:

Szikra nélkül érdemes belekezdeni egy párkapcsolatba szerintetek?

Figyelt kérdés
én egy 18 éves lány vagyok,nem volt még eddig barátom ,van egy fiú 22 éves nagyon kedves online ismerkedtünk meg nagyon rendes, törődik velem, szinte bármiről tudunk beszélni hosszan, sok a közös bennünk, randiztunk is már párszor, ő már szeretne lépni a kapcsolatunkban viszont én még bizonytalan vagyok, nem tudom elképzelni megcsókolni őt vagy hozzábújni és nem is érzem hogy meg akarnám még, egyszer moziztunk a szüleik házában az ágyán kettesben és csak feküdtem mellette mint egy fa, nem mertem megölelni és nem is éreztem hogy akartam volna, ő Kiskunfélegyházán lakik én Budapesten , 1 óra út hogy találkozzunk ezért is eddig csak kevés randink volt de ő szeretne többet, ti mit csinálnátok? érdemes belekezdeni így egy kapcsolatba? Szikra nélkül?

2016. jan. 11. 20:41
 1/6 RRR ***** válasza:

így ne

semmit se érzel iránta

egy kedves srác a számodra nem több

mégy szexuálisan se vonz...

2016. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem!!! Ne tedd, és nem miattad hanem a kölök miatt!!!

Tiszteld meg annyira hogy őszinte vagy hozzá és ne rabold az idejét!!!

37F

2016. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem érdemes, én már voltam ilyen kapcsolatban. Pláne ha már találkoztatok többször,s akkor sem érezted, nem lobbant fel benned a láng.

Persze gondold át először, hogy ez talán csak azért van, mert nem volt még barátod, s félsz. Lehet ezzel téveszted össze. Talán egy csók eldöntené.

2016. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat semmi erteme,ha nem szereted. En probaltam anno megkedvelni egy ilyen rendes sracot de nem jott a kemia hiaba 2-3 randi..jobb volt lezarni.
2016. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem erdemes, csak csalodas lehet a vege.
2016. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én így nem kezdenék bele, mert már van rossz tapasztalatom. Például az első csókom egy olyan fazonnal volt, aki nem nagyon tetszett, de randiztunk és hirtelen lesmárolt. Fú, hát olyan rosszul én még nem éreztem magam, egyszerűen undorító volt, és soha többé nem akartam látni azt az embert. Tetejébe még fél évig eszembe jutott, hogy "bemocskolt". Nagyon rossz volt. És nem tudhatod, mint vált ki belőled egy ilyen akció, hiszen én is randiztam a sráccal valamiért akkor, tehát alapból csak nem taszított annyira.

Szóval kíméld meg magad egy ilyen "jó" élménytől, ha teheted, mert szerintem legjobb esetben is csak semleges élményben lehet részed.

2016. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!