Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit tennétek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha az új barátotokról néhány randi után kiderülne, hogy a Necronomicon című könyv nagy rajongója? Együtt maradnátok vele akkor is?

Figyelt kérdés
Vagyis nagyon foglalkozik az okkultizmussal. Rendszeresen olvasgatja és érdekli a könyvben leírt dolgok kivitelezhetősége a gyakorlatban is, amivel már több alkalommal kísérletezgetett.
2016. márc. 11. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen figura lehet kb. mint oldalról a második


[link]

2016. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Ez miért befolyásolna a választás tekintetében?

Ha én a fotózás iránt érdeklődöm, akkor az illető elhagy, mert ő meg lesz..rja?


Komolyan, egyeseknek bolhányi agyuk sincs!

2016. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es


A fényképezés és eközött hatalmas szakadék van ám!

2016. márc. 11. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondtam egy példát, hogy érzékeltessem, hogy mekkora b..romságot állítasz!
2016. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Komolyan azt akarod beadni hogy megpróálták sátánista módon rituálisan megölni valamelyik ismerősöd, meg ilyenek?


Amúgy ez ugrana be :P


https://www.youtube.com/watch?v=wdDoFQK4Rrs

2016. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2016. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy Necronomicon nem létezik, csak Lovecraft találta ki és miután divat lett, marketingokkultista kiadók megiratták pénzért?
2016. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ezt komolyan, felnőtt emberek elhiszik? Szerintem te nagyon rossz lóra tettél, vagy a zsák a foltját szindrómával állunk szemben.
2016. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amíg normális ember módjára tud viselkedni és nem fekete köpönyegben koromfekete sminkben járja a világot és nincsenek döglött macskák föllógatva a nappalijában meg hasonló állatsagok szóval azon felül hogy érdekli a téma normális és nem akar "megtéríteni" sem akkor ez is csak egy hobbi. Persze az azért nem mindegy mennyire mélyült el ebben az illető.

Szóval öszességében adnék egy esélyt ha már össze jöttem vele csak volt okom rá.

De azért jobban értékelem hogy párom az autók és a biciklik után érdeklődik.

2016. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lovecraft műveit nagyon szeretem. Ennek ellenére amint kiderülne, hogy ilyen befolyásolható és rajongó típus vagy, lapátra kerülnél, mert nem hinném, hogy hosszabb távon egymásra lenne szükségünk.

Egy bizonyos szintű érdeklődés nem zavar - akármi is legyen a tárgya -, de van egy határ, ami fölött már nem érzem egészségesnek az ilyesmit, bocs. :D

2016. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!