Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról a felállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a felállásról, ha egy fiatal férfinek nála jelentősen idősebb nők jönnek be? Nem csak szexuálisan, hanem párkapcsolati szinten is mi a véleményetek (esteleg tapasztalatotok) erről a MILF-fiatal srác felállásról?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben anyakomplexus.

Enyhébb formában is valami lelki háttere lehet, amit érdemes lenne kikutatni.

2016. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok,mindig sokkal érettebb gondolkodású voltam a korosztályomnál. Amíg a gimiben a "Úgy bebaxtam szombaton s discoban." meg a "Végig toltal a Mortal 2-t" volt nekik a nagy dolog én inkább színházba és múzeumba jártam,meg a parlamenti könyvtárba. Az ilyen helyeken találkoztam és ismerkedtem NŐKKEL és ezek a NŐK,sokkal inkább felnyitották a szemem a szépségre,a művészetekre és az egész világra.


A nő szempontjából pedig,gondolog,hogy nem jobb egy házasságba és gyerek nevelésbe belefásult nőnek,hogy NŐnek érzi magát egy fiatal sráccal?

2016. márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

^ Ezt most a kérdezőtől kérdezted, vagy tőlem?

Ha utóbbi, akkor: nem vagyok ellene a nem hagyományos felállásnak, a jelenlegi (másfél éves) kapcsolatomban 6 évvel fiatalabb a pasim.

Viszont a kérdező _jelentősen idősebb_ nőket említett, ami nem egy konkrét szám, de nekem mondjuk 10-20 évet jelent. Minél több, annál furcsább, pedig ismerek olyan srácot is, akinek a párja 20 évvel idősebb, de neki sem volt felhőtlen az anyukájával való kapcsolata.

2016. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!