Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit válaszolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit válaszolnátok, ha egy fiú a diszkóban azzal próbálna titeket felszedni, hogy "Eddig még sose láttam olyan formás, szülésre termett idomokat, mint a tiéd! "?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű..de gáz, anyám borogass! Ásd el magad ezzel a szöveggel, inkább csak magadat égeted le!
2016. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
látom valaki éjsötét árnyékot nézett... :D
2016. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak párszor jártam életemben ilyen szórakozóhelyeken, amikor épp volt hozzá társaságom, de ilyen szöveggel sehol ne próbálkozz.
2016. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nyernél!

Nagyon bejött az a film. Te első körben kiröhögnélek.

2016. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
elég alpári. nem vagyok gyerekgyár.
2016. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy "bocsi van pasim".
2016. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

El lehet vele poénkodni!

De csak abba gondolj bele, hogyha esetleg egy értelmes, normális és egyedi szöveggel indítasz, ami mondjuk még vicces is, akkor akár lehetne esélyed. De ez így nálam nagyon a gáz kategória.

2016. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezném milyen drogot fogyasztottál.
2016. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik haverom szokott ezzel "csajozni". :D Igazából mikor mocsok részeg, akkor szokott ezzel a szöveggel odamenni másokhoz. Meg azzal, hogy "te olyan feleségnek való vagy". Mindig jót röhögünk rajta, de volt már mikor így vitt haza csajt. :D Azt a lányt se tudom sajnálni... :D


Nyilván a srác alapból nem is így csajozik, meg ismerkedik, de amikor már kb magáról nem tud, akkor előjön neki ez a stílus.

2016. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám, nevessek-e vagy inkább elborzadjak, annyira gáz ez szöveg.
2016. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!