Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randis para, mindjárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randis para, mindjárt hányok. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első randim... Szóval totál tapasztalatlan vagyok, még csak nem is csókolóztam senkivel eddig. Ő meg már sok lánnyal együtt volt, szóval tudja, hogy mit hogyan kell.

Azt mondta, hogy értem jön kocsival, de akkor behívjam előtte, vagy csak simán menjek ki?

Elmegyünk pizzázni, de az a baj, hogy én a pizzát nem tudom "szépen" ennyi. Általában tiszta pizzaszósz vagyok, leeszem magam. Szóval arra gondoltam, hogy salátát rendelek... De nem akarom, hogy olyan lánynak gondoljon, aki salátán és hashajtón él, betegesen figyel a súlyára.

A másik, amit nem tudom, az az öltözék. Szoknyát nem vennék fel, de egy elegánsabb felső, farmerral+magassarkú szerintem jó lenne. Viszont lehet, hogy úgy majdnem olyan magas lennék, mint a srác (alacsonyabb vagyok, így minden magassarkúm 10 cm feletti). Plusz azokban fél óra járkálás után fáj a lábam és ha kitalálja, hogy vacsi után menjünk sétálni, akkor gondban leszek.

Harmadik kérdésem az, hogy kérjek alkoholt? Már így is izgulok, ott már szerintem nagyon kész leszek. Viszont nekem az alkohol keverve, kis mennyiségben olyan, mint a víz. Semmi hatása. 2 pohár töményebb valami után pedig már kicsit lazább vagyok, de közel sem részeg, szóval az alkoholt én bírom. De nem lenne gáz?



Hétköznapokon nem sminkelek, csak korrektor, szempillaspirál és szájfény/rúzs. Ide szerintetek kellene?


18L


2015. dec. 23. 21:15
1 2
 1/14 opened paradise ***** válasza:

Nyugi,mindenki átesik ezen! :D


Kényelmes ruha/cipő,max egy pohár,de csak ha ő is,lehet pizza,de legyen kéznél szalvéta,hogy ne legyen joker vigyor.

2015. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Figyelj szerintem maradj önmagad végülis ha randizni hívott akkor magadért szeret. A másik pedig az hogy ne kenj egy kiló sminket magadra mert csak elcsúnyít. A magassarkút szerintem mellőzd és ahogy gondolod, be is hívhatod a házba de kint is megvárhat. Majd írj privit hogy ment :)
2015. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

1. Ne hívd be, korai.

2. Egyél pizzát nyugodtan, nem nagyon tetszik ha egy csaj ezt csinálja, meg amugy is nem ehetsz salátát életed végéig. Egyél úgy, olyan ami jól esik.

3. Az öltözék jó lesz. Ne vegyél magassarkút.

4. Ne igyál alkoholt. Még a végén azt hiszi hogy alkoholista vagy.

5. Ne sminkelj, max az alapozot. Általában ha kisminkeli magát a lány akkor azt próbálom elképzelni hogy milyen smink nélkül.


Sok sikert.

2015. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

XD Szegénykém.


Minek a magassarkú?Pizzázni?Ő se lakkcipőben megy szerintem.Lazulj el...Azt iszol amit akarsz de ne töményezz így elsőre.

2015. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg randi előtt igyál 1 töményet és utána fogmosás meg rágó. Legyél csinos de ne rib.cos és nyugodtan egyél pizzát, edd akk késsel villával és meg van oldva. Nyugodtan igyál attól még senki nem gondol alkoholistának ha randi közben iszol 1 pohár bort vagy valamit! Sok sikert!
2015. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
NYUGI! Cask lazán... De tényleg.
2015. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

azt csinálsz amit akarsz. senkinek nem kell megfelelni. azért csinálod, mert élményeket akarsz gyűjteni és magadat szórakoztatni


csak kényelmesen. semmi tetszelgés

2015. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én ezen jót nevettem! :D Szimpatikus lettél nekem !!! :D ahogy itt írsz magadról, bár a piás rész fura azért! XD
2015. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azóta már lehet behányt annyira izgult?!
2015. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azóta már gondolom nyakig a pizzában vagytok, szóval csak innen szurkolunk! :)


Amit az előzőekhez hozzátennék: első randin az alkoholt hanyagolni szokták (mindkét részről).

2015. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!