Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Spirituális beállítottságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirituális beállítottságú emberek! Válaszolnátok nekem egy társkereséssel kapcsolatos kérdésre?

Figyelt kérdés
Elképzelhető,hogy megtalalható a lélektársunk,szerelmünk az internet segítségével? Úgy értem ha mindennek oka van minden találkozásnak és minden ember az életünkben okkal van jelen, de mivan az internetes társkeresőn megismert személyekkel? Ők is lehetnek az Univerzum által? Vagy ezek semmi esetre sem olyan kapcsolatok amiket az Ég is nekünk terem valami oknál fogva? Szóval ez lehet egy eszköz az Univerzumnak,hogy az utunkba állítsa az ideális társat?

2016. febr. 26. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ez is lehet eszköz.

Én ugyan tartós társat nem találtam még internet segítségével, de lettek olyan nagyon fontos kapcsolataim, amik meghatározóak voltak az életemben, és így utólag azt mondom, hogy ezek nélkül az emberek nélkül egészen másképp alakult volna az életem.

2016. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megtaláltam, társkeresőn. Olyan volt, mintha évtizedek óta együtt élnénk már, értettük egymást apró jelekből, mimikából is. Maradéktalanul boldogok voltunk. Három évet kaptunk az élettől, aztán elvette. Most azon gondolkozom, ad-e az élet ilyet másodszor is.
2016. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is neten találtam meg a lelki társam, bár nem egészen társkeresőn. első perctől tökéletesen megértettük egymást. az első telefon beszélgetésünk nyolc órás volt.

viszont az sincs kőbe vésve, hogy valakinek csak egy lelki társa lehet (ismerek olyanokat, akiknek több is van, én eddig csak egyet találtam meg, azt hiszem) és az meg pláne nem biztos, hogy egy lelki társsal feltétlenül össze kell jönni és párkapcsolatnak kell lennie köztük. persze ez tűnik a legjobb dolognak, de egyáltalán nem biztos, hogy minden esetben így kell lennie. és ahogy már írták, a lelki társakon kívül mások is lehetnek az ember életében nagyon fontosak, akiket ugyanúgy akár neten kereztül is az ember életébe kerülhetnek...

2016. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!