Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Céges bulin órákig úgy ültünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céges bulin órákig úgy ültünk, hogy összeért a combunk és egyikünk se húzta el. Következő ilyen bulin is folytassuk?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, vagy még előbb nem lehetne?
2016. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem, nem volt véletlen :)
2016. márc. 15. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha abbol nem lett semmi, akkor nem vagytok egymashoz valok. Pofaraeses lesz belole csak. Ha akart volna valamit , akkor kezdemenyezett volna egy talalkozot.

Kezdj massal.

N

2016. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne,ez aztán a féktelen vad buli!!!

:-D

2016. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
De legalább örül neki. :)
2016. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kell leszólni?

Bizonyára félénkek mindketten. Ilyen velem is volt, és tetszettem a srácnak. :) Mikor pedig direkt megcsináltam egy fiú barátommal, ő azonnal elhúzta a térdét. :D Szóval ez mindenképpen jó jel!

2016. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elhívtam randira ma estére! Mondta hogy feltétlenül. Délután ráírtam, hogy akkor egy óra múlva? Mondta, hogy barátnőkkel lógnak úgyhogy ne haragudjak ma nem jó.

Azt hiszem véletlenül volt akkor az eset, fázott a lába vagy nem tudom. Azért legalább megpróbáltam! :(

2016. márc. 17. 20:46
 8/8 Blade Bone ***** válasza:
De azért ne szomorkodj, hisz tényleg megpróbáltad.. És így tudod legalább milyen is. Próbáld meg kialudni ezt az egészet és valami másra gondolni.. Jóéjt. :)
2016. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!