Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a Tinderrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 19:50
 1/10 VirágésBence ***** válasza:
4 párt ismerek akik ott jöttek össze, az egyik sajnos szétment 1 hónap után, mert kiderült, hogy a lány nem pont az, akinek mondta magát, az egyik távkapcsolat, undorító, hogy instagramon és facebookon bizonygatják egymásnak tök nyilvánosan, hogy mennyire nagyon szerelmesek és egy találkájukról 4 poszt van, a másik kettő tök jól elvan, mint egy átlagos normális pár.
2016. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív tapasztalataim vannak :). Én is ott jöttem össze a párommal, meg egy ismerősöm is. Mindketten boldogok vagyunk.
2016. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a legtöbb srác alkalmit szeretett volna. Ezzel nem általánosítani akartam, pusztán ez volt a személyes tapasztalatom.
2016. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem személyesen nincsen bajom vele csak a felhozatallal. Lány vagyok és elég sok randim volt, a legtöbb srác vagy bunkó volt vagy semmi közös nem volt bennünk és unalmasak voltak, ha minden klappolt nem kerestek utána. Egyik sráccal összejöttem akivel úgy viszonylag elég sok közös témánk volt, beleszerettem de 2 hónap kellett hozzá, hogy kiderüljön róla, hogy elég éretlen még egy komoly kapcsolatra.
2016. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ott sem ír vissza egy lány se, ha nem nézel ki úgy, mint egy félisten.
2016. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tindert nem használtam, de mondhatjuk hogy tulajdonképpen általában a netes társkeresőkről szól a kérdés.

Óvatosnak kell lenni, nem mindent bekajálni rögtön. Nem elárulni magunkról mindent. Én igyekeztem úgy alakítani, hogy ne tudjon megtalálni a másik, ha esetleg épp valami őrültet fognék ki.

Amúgy persze általánosságban elmondható, hogy a fennt lévők nagy része csak alkalmi dolgot keres. Férfi is nő is. A profilképek sokszor kamuk, a megadott adatok (magasság, súly stb)szintén. De mindig van egy kis százalék aki komolyan gondolja, nem kamuzik... őket kell kiszűrni a tömegből.

2016. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tele van leszázalékolt, agyonhasznált nővel


ha nagyon nem bírod, akkor kifoghatsz hetente egyet, és ha még türelmed is van, akkor kidekkolhatod velük a kávét

2016. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ott jöttem össze a párommal, összeköltöztünk, jön a baba is:)
2016. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mostanában fizettem be egy hónapra Tinderre, pont tegnap járt le. Likeoltam az összes 18-40 éves nőt 60 kilóméteren belül.(25 éves lenne kb. az ideális de nem válogathatok sajnos). 2 match lett akivel beszélni is tudtam... találkozóig nem sikerült eljutni. Szóval kb. ugyanannyira totális csőd mint bármelyik társkereső, legalábbis nekem. Pedig nem vagyok se alacsony se ocsmány se nőgyűlölő. Átlagosan kinéző 30 éves férfi vagyok 183 cm 74 kg.
2016. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha nem Pesten élsz, de mondjuk "vidéken/kisebb városban, akk gyakorlatilag nagyon kevés a felhasználó, hiába húzol jobbra mindenkit, alig akad match, ha pedig igen, az olyan is! :D


-én azzal egészíteném ki a kérdésedet, hogy a válaszolók írják oda a nemüket is...mert hogy lányoknak tuti könnyebb itt is, az tuti :D

2016. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!