Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csendes 19éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes 19éves srác vagyok és szertnék egy normális lányt megismerni, de nem nagyon megy nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 21:18
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
Próbálkozz tovább, mást nem nagyon tudsz tenni
2016. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem megy? Mik az okai?
2016. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bővebben? Mi nem megy?
2016. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vissza húzodó vagyok,és csak is alkohol fogyasztás után tudok idegenekkel leálni beszélgetni
2016. márc. 16. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha interneten ismerkednél? :)
2016. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alkoholt felejtsd el szerintem teljesen. Részegen nem jön össze a szex és egy normális lány nem kíváncsi egy részeg srácra. Mindenképp józanon próbálj ismerkedni. Fontos nagyon a megjelenés és előadásmód mert sajna lehet h nem tudod tükrözni azt h milyen normális srác is lennél valójában és egy csajnak teljesen más jön le. Mindenképp sok visszautasítás és csalódás fog érni , ez ne érjen váratlanul. Ne légy soha nagyon naív és 1 perc alatt szerelmes bár kívánom h légy boldog. Ja és ha szexuálís téren tapasztalatlan vagy ami elég sanszos akk próbál ismerkedni tapasztaltabb nőkkel , akiktől tudsz tanulni , tudják mit akarnak és anyáskodhatnak feletted. Ha nemvagy tul taszító sokkal több sikered lesz mint egy magad koronbeli lánynál. Egy ilyen lány elvárja h nelégy balfék és ha ő is tapasztalatlan az nagyon rossz de ha nem teljesen tapasztalatlan azis mert "kifog nevetni " (ezt ne szószerint értsd ) és nagyon szarul fog esni. Ja és ha pl szűz vagy és tapasztalatlan és félénk azt soha ne mond el egy lánynak. Nem az lesz h megszán majd valamelyik és a karjaiba vesz mert taszító számukra ha valaki ilyen. 19F
2016. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!