Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az, h vki nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, h vki nem tud beleszeretni egy átlagos, csendes, normális srácba?

Figyelt kérdés

gyötröm magam, hogy ne izmos, kemény csávókkal foglalkozzam.

komoly kapcs-t szeretnék.


és ha találkozom egy normális,jóravaló,srácocskával

egyszerűen nem nyílik meg a szívem, semmi, és ha nagyon erőltetem magam, hogy azért is randizok vele megint és megint hátha megszeretem, a végén még unszimpatikus is lesz az illető, akivel pedig komoly kapcs. elképzelhető lenne


mit tegyek már? hogy lesz nekem így barátom?


2013. jan. 21. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Meleg vagy?

Ne add fel, előbb-utóbb összejössz egy normálissal. Csak ne add fel.

2013. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még,hogy valaki izmos,még lehet normális.
2013. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel izmos vagyok,magas,mégis normális és kedves vagyok.

A testedzéstől senkise lesz sötét..

2013. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

lány vagyok

hát engem eddig a "jó" pasik csak kihasználtak

2013. jan. 21. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogalmazásmód alapján ez így van rendjén. Neked tipikus tarbaromállat csávóid lesznek - de ez miért baj...? Van akinek ez van akinek az...
2013. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, végre egy nő, aki kezd rájönni a saját működésére, ami evolúció által belé vannak kódolva.
2013. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Küldd őket hozzám. :)


21/N

2013. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik exem azt mondta, hogy unalmas vagyok. Végül is lehet benne valami, engem is vonz, ha érzem egy nőn, hogy nem veti rám magát azonnal, hanem kéreti magát.. ugyanakkor az, hogy az ilyen fiúk egyáltalán nem fognak meg, arra utalhat, hogy max 16 éves vagy. Majd lesz komoly, ha érettebb leszel.
2013. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 inspector callahan ***** válasza:
Hány éves vagy? Korral változik az ember...
2013. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!