Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, a tescoban dolgozom pénztárosként. Rendszeresen látok egy fiút, aki elkezdett tetszeni nekem, gyakran fizet nálam is, én próbálok mosolyogni rá, kedvesen köszönni neki, de ő csak annyit mond kis félős hangon, hogy szia, köszönöm, szia. Bankkártyával szokott fizetni, amiről lelestem már a nevét, de nem találtam meg facebookon, valószínűleg nincs is fent. Nem tudom hány éves lehet, 25nél nem tartom többnek, mindig elegánsan jár; bőrcipő, szövetkabát, zakó, ing. Valami nagyon megfogott benne, mostanában rendszeresen várom, hogy jöjjön. Néha a szüleivel is szokott jönni, leginkább hétvégente, amúgy egyedül jár, nem hinném, hogy lenne valakije, nekem olyan búskomornak tűnik mindig. Fogalmam sincs, hogy hol lakhat, de mivel majdnem minden nap látom a boltban így gondolom, hogy helybéli lehet, ismerőseimnek mondogattam már a nevét,de senki nem ismer ilyen nevű embert. Légyszíves adjatok tanácsokat hogyan nyissak felé, hogyan tudjak meg róla minél többet.


23/l


2016. márc. 16. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
"valami megfogott benne" "mindig elegánsan jár; bőrcipő, szövetkabát, zakó, ing" "bankkártyával fizet"... a PÉNZ!
2016. márc. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ordít hogy milyen ostoba vagy! Egy pasi észreveszi ha valaki őrülten szépen néz rá. Egy pillantásból ki lehet ezt olvasni és ezt egyből szóvá teszi, még akkoris ha nem akar semmit. Egyből. Nem hogy sokadik alkalommal... De ez egy szerencsétlen életképtelen lúzer. Ráadásul még depressziós is. Minek akar egy nő ilyet???
2016. márc. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írj rá a blokkra valamit, nem nehéz pár szót "statisztika miatt kell" ürüggyel ráfirkantani.

Mittudomén csak ennyit, hogy "Iszol velem egy kávét?". Aztán legközelebb hátha reagál erre valamit, amikor jön a boltba.

Vagy ha erőteljesebben akarsz kezdeni, akkor a telefonszámodat.

Ha viszont nem lép, akkor hagyd. Akkor valószínűleg nem tetszel neki, vagy ha ennyire magas labdát sem képes lecspani, akkor a kapcsolat sem valószínű, hogy jól fog működni vele.

2016. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!