Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet gazdag pasikkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gazdag pasikkal, csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Valami hely esetleg?

2016. márc. 22. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
aukciósházban
2016. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Operaházban, zárt körű rendezvényeken, ahova 100.000 forint az akciós kedvezményes belépő a kakasülőre.
2016. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kinek mi a gazdag

neked pl mi?

2016. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg miből gondolod, hogy a gazdag pasik, csajok, pont veled akarnak majd ismerkedni? :D
2016. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gazdag de olyan átlagos se. Nem tudom nem akarok kifogni olyan embert aki csak a pénzem miatt van velem. Ezért tettem fel ezt a kérdést.

Hozzám pont hasonló embert keresek .

2016. márc. 22. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
irj
2016. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk, mit jelent neked a "gazdag"
2016. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon SEHOL.


Monaco, Milánó... Oda menj.

2016. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van feleségem és boldog vagyok, szóval véletlen sem önreklám...

Vállalkozó vagyok, konkrétan marketing/kereskedelem területen.

Éves szinten 25-30milliós forgalmam van, persze ez nem mind haszon, de azért csurran cseppen.

Szabadidőmben, ami rengeteg van, mert ha becsülettel mindent beleadva csinálnám a munkámat többet is kereshetnék, tavasztól őszig sok hasonló kariberü ember társaságában megtalálhatóak vagyunk, főleg Balaton, Velencei-tó és egyéb népszerű biciklis útvonalak egyikén, méregdrága(500.000-2.000.000ft)

Bicsiklik nyergében.

Sokan kajakozunk, szörfözünk stb stb

Én speciel most készülök egy kis vitorlást venni a Balatonra.

Rossz időben, télen, fedett teniszpályák, falmászó termek, stb hasonló sportok..

De konditermekben is megfordulunk szép számmal. No meg ott ülünk minden Bmw, volvo, saab, audi sofőr ülésén...

Mondjuk nekem pont Land Rover em van.


Ahol biztosan nem találsz meg minket:

Társkereső oldalak... Mégis mi szükségünk lenne rá... Én speciel abból élek, hogy kapcsolatokat építek... Feleségemet is úgy ismertem meg, hogy elbiciklizett mellettem én meg utána eredtem és leszólítottam...

Éjszakában, szórakozóhelyek, pubok, clobbok stb stb

A sikeres vállalkozás mellé nem fér be a kipihenetlenség... Egyébként sem értem már rég mi buli abban, jogy hugyszagú sört iszom és hangos zenére rázom magam...


A buli nálam egy kerti party, tábortüzezés ilyesmi...

De vannak Bp.-n sikernapok, hasonló rendezvények ahol pl Arnold Swarzenegger beszél róla mi a siker titka, ott is érdemes körülnézni, egyes hallgatók milyen autókkal érkeznek...

2016. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen örülök hogy megosztottad a siker sztoridat , ment a zöld kéz
2016. márc. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!