Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Kárpátalján és Oroszországb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Kárpátalján és Oroszországban nyitott pénztárcával jársz, akkor nagyon könnyű ott ismerkedni. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Nyilván egy alap orosz ott "alap", hiszen hacsak nem magyar a leányzó, úgy tudom angollal nem fog az ember könnyen boldogulni.


De továbbra is magyarázatra szirul a fenti mondat, amit már nem egy hekyen olvastam.


Maga a helyzet sem teljesen tiszta:


Ha a delikvens messze elkerüli a szórakozóhelyeket/diszkókat, akkor hogy/hol fog "leszólítani" a "nyitott pénztárcájával" hölgyeket? :D


Ott nem tudom (nekik) mennyi a sok, de:


Hiába van pénze, hogy veteti magát bárki is észre?



2016. jan. 27. 09:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szorul/helyen. Sorry, reggel van.
2016. jan. 27. 09:21
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ezt soha nem tapasztaltam kint.
2016. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint mit?
2016. jan. 27. 23:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye közhely. Mint, hogy a magyar nők a legszebbek. Hát, baromira nem. A kárpátaljai és orosz lányok sokkal normálisabbak, a legtöbbnek a húszas éveire már családja van, két kisgyerekkel minimum.
2017. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha normálisabbak, akkor (pénztárcától teljesen függetlenül, már nem ez kérdés, váltottam) KÖNNYEBB IS velük ismerkedni?


Akár magyarokkal, akár ukránokkal, akár oroszokkal?


(Egy teljesen átlagos srác esetében, tehát ha nem egy humor herold dumagép "alfahím" az illető?)

2017. ápr. 2. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem könnyebb. Nincs általánosítás sehol.
2017. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem a "sokkal" normálisabbat...


A magyarországi csajokkal éppen az a baj, hogy nagyon magas az úgynevezett "igényszintjük". (Az, hogy ez normál elvárás, vagy túl sokat akar némely (magától kissé elszállt) hölgyemény, az most itt nem kérdés.)


Ha azt írod, hogy ott sem könnyebb, akkor miért van az, hogy sok ember onnan keres barátnőt, hisz épp az lenne a lényeg, hogy a sajánálatosan rossz helyzetük miatt, ÉS(!), hogy mindenki írja milyen emberiek/kedvesek szinte minden idegen külföldivel -> ezek miatt (is) könnyebb velük ismerkedni.

2017. ápr. 2. 11:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj, hagyjál már a hülyeségeddel. Mit nem értesz azon, hogy nincs olyan, hogy a"magyar lányok", meg az "orosz lányok"? Azok az orosz férfiak, akiket én ismerek ezerszer különbek az általam ismert magyaroknál. De nem általánosságban az orosz férfiak!

Meg mi az, hogy magas igényszint? Hadd válasszon már mindenki olyat, aki megfelel neki! Jóhogy nem jövünk össze olyannal, aki nem felel meg.

Nem tudom, hol hallottad ezt a hülyeséget, de nem könnyebb ott ismerkedni. Ott is vannak elvárások, mint mindenhol.

2017. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Veled valami nagy baj van! :D Egy másik dimenzióban élsz, vagy mi, hogy ilyet írsz: "hol hallottál ilyesmiket"?


Ezt a beszélgetést én most befejezem. :) Javaslom olvass és beszélgess sokat, mert egy ennyire tájékozatlan emberrel olyan kérdéskörben, ahol nagyon szükségesek a megfelelő információk (és nem azok hiánya), egy ilyen beszélgetést ebben a témában egy (ezek szerint) teljesen tájékozatlan emberrel lefolytatni nem lehet.


Ne vedd magadra, nem tudatlant írtam - tájékozatlant!


Ha ilyensenet írsz, hogy hol hallottam, hogy könnyebb ott ismerkedni, akkor valami eszméletlenül keveset tudhatsz erről a dologról, és éppen ezért nem vagy kompetens személy ebben a tárgykörben. Nem lenne semmi értelme tovább beszélgetnem egy témában teljesen tájékozatlan emberrel.

2017. ápr. 2. 12:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd te az orosz viszonyokról kérdeztél, én pedig arról írtam, ottani tapasztalatim alapján. Azt meg az itteni tapasztalataim alapján írom, hogy ilyen férfi, akiben a fő kérdés egyáltalán felmerül, soha az életben nem fog kelleni ép nőnek. Legfeljebb valami pénzközpontúnak, de azt meg én nem nevezném nőnek.
2017. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!