Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sose ír rám, de ha én írok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose ír rám, de ha én írok, gyorsan és sokat irkál. Érdemes randira hívnom?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér. Lehet hogy csak szégyenlős.
2016. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, erdemes. Tipikus regi felfogas: csak a feffi irhat elsonek. Melytor.kra meg pop.sszexre ne szamits az ilyen nonel.

N

2016. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz szokás tudom de bevallom én is ilyen vagyok. Na nem azért mert kéretem magam vagy ilyesmi csak nagyon önbizalomhiányos vagyok és nem merek beszélgetést kezdeményezni de ha rám ír az illető akit kedvelek csak úgy fosom a szót. Szerintem próbáld meg hajrá ;)
2016. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kitett az exével egy közös fotót fb-ra, azt hiszem, leteszek a témáról. Köszi a válaszokat
2016. márc. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!