Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak hiteget? Megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hiteget? Megismerkedtem egy férfival, mindig mondja hogy találkozunk, de mikor sor kerülne rá akkor mindig közbe jön valami. Munkával megkésnek stb

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

több oka is lehet.


nekem meséltek egy esetet, amikor szorosra fonódott netes ismerkedést akartak realizálni, de a fiú másokkal is folyton ismerkedett, le is feküdt és ki is derült mindig. így a lány elbizonytalanodott, de mivel ragaszkodtak egymáshoz, húzták halasztották. külső szemlélőként nyilván hitegetésnek tűnhet.

2016. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2 alkalommal közbejöhet bármi, ennyi alapján még nem írnám le. Nem tudom nálad mennyi alkalomról van szó, de én 1-2 még simán belefér. Viszont figyelj arra, hogy közben hogyan viselkedik, nekem pl. volt olyan, hogy a srác lemondta, de hozzátette, hogy reméli nem gondolom, hogy szórakozik, csak tényleg úgy jött ki neki akkor..plusz egyből ajánlott új alkalmat.
2016. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VirágésBence ***** válasza:
Létezik olyan ember, aki elfoglalt, 1-2 alkalommal bele is fér, hogy lemondja a randit, de a 4. után már kiakadnék, ha igazán akar csinál magának időt, ráadásul akkor hogyan akar kapcsolatot, ha egyetlen randira sincs ideje?
2016. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!