Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy férfi szociális fóbiával küzd? 26N

Figyelt kérdés

Van ilyen ismerőse valakinek? Ha ezért nem megy randira, eleve nem megy bele komolyabb viszonyba, mert fél.

Az ilyen emberek mitől tartanak pontosan, milyen félelmei vannak egy párkapcsolatban? Hogyan küzdhető ez le?


2016. márc. 29. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy lehet leküzdeni, hogy szakember segítségével kigyógyul a fóbiából, más megoldás nincs. A szociális fóbiás a társas helyzetektől tart abnormális módon. Az még csak-csak elképzelhető, hogy veled kettesben tud lenni, de nem teszi ki a lábát a házból, nem tud tömegközlekedni, beszélni idegenekkel, elmenni valahova, bevásárolni sem stb.
2016. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szakemberhez fordul. Egyedül nem lehet.
2016. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen bajom nekem is van. Rosszabb időszakban konkrétan nem vagyok hajlandó embert látni hónapokig jobb időszakomban képes vagyok kimenni otthonról de nehezen viselem az embereket. Éjjszakai egér vagyok aki ilyenkor megy sétálni vásárolni stb. Bár a tesco mióta nincs 24/7be nyitva azóta nehezebb az élet kicsit keresnem kellett éjjelnappali kisboltot.

A terápia meg drága és idegesítő legalábbis számomra. Van mindenféle gyógyszer amit tömnek beléd kísérletszerűen hátha segít de általában nem.

2016. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha komolyan megtetszik egy nő, hogy hívod el randira?
2016. márc. 29. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy milyen mértékben. Rám is húzta már orvos, hogy szociális fóbiám van, de ez csak annyi, hogy nem nagyon tudok mit kezdeni az emberekkel, pl. spontán beszélgetni. Vagy ha egész nap egy légtérben kell lennem másokkal, az eléggé kikészít. De van párom, még javított is a helyzeten valamicskét.
2016. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A wikipédia elég jól leírja, teljesen magamra ismertem...:D
2016. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy életképtelen lúzer, mint én.
2016. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!