Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri e nyomulni rá?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 5 éve jártunk együtt 1 évig, de végül is szakítottunk. Az elmúlt években azért tartottuk a kapcsolatot, 2-3 havonta kerestük egymást, beszélgettünk és párszor le is feküdtünk egymással, annak ellenére hogy mindketten kapcsolatban voltunk.Az utóbbi 1 évben viszont nem igazán találkoztunk, sőt nem is.Közben rájöttem h teljesen üres az életem nélküle. Csak jönnek és mennek nálam a lányok mostanság 1nél sem tudok megmaradni, egyel sem tudok teljesen korrekten viselkedni állandóan ő jár a fejemben hogy vele mennyivel jobb volt.Rájöttem hogy teljesen bele vagyok zúgva ebbe a lányba még mindíg és úgy érzem hogy ő az akivel le tudnám élni az életem.Emiatt meg is kerestem egyből bele is ment a taliba, amit követett még pár és elmondtam neki hogy teljesen oda vagyok érte ennyi év után is.Pedig ezt sose gondoltam volna magamról:) Láttam hogy örül az érzéseimnek és azt mondta hogy azonnal a karjaimba hullana, csakhát van barátja fél éve, és így nem tudja mit csináljon.Egy héten csak 2-3 napot vannak együtt, állandóan veszekednek, aztán kibékülnek és már kicsit elege van a srácból.De mivel nekem tényleg kell ez a csaj és nem érdekel hogy barátja van, úgy döntöttem valahogy vissza nyerem a szívét, kerül amibe kerül, ha már egyszer sikerült akkor van rá esély másodjára is!Az uccsó 2 találkozáskor estétől reggel négyig dumáltunk, de sajnos nem jutottam semmire.Azt mondta hogy én bántam vele a legjobban az eddigi barátai közül, és hogy tudja mennyire rendes ember vagyok.De sajnos csak akkor vagyok az ha ő mellettem van. Szóval már nem úgy szeret ahogy én akarom, de ennek ellenére szerintetek még lehet ebből valami?Az tuti hogy amíg csúnyán le nem koptat, ő vagy a barátja addig én nem hagyom ezt annyiban, de úgy érzem bármit megtennék érte, bármit bevállalnék érte.Ha azt látnám,hogy nincs semmi esélyem akkor hagynám.De ezt nem így látom és nem is mondta.Nem vagyok se hülye se béna jó pár bnőm volt már de 1xűen nem tudok józanul gondolkodni.Egy lány után sem kapartam ennyit, ugyis mindíg találtam másikat de ezért a lányért megőrülök és úgy érzem nekem ő a nagy Ő. Ha voltatok már ilyesmi helyzetben akkor írjatok valamit csak azt ne hogy hagyjam mert azt nem szeretném.Vajon belém tudna szeretni?
2013. jan. 17. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
na most kezdhetitek a novella elemzést igy 11 kor XD
2013. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

"Van egy lány akivel 5 éve jártunk együtt 1 évig, de végül is szakítottunk."


Ennyit olvastam el a regényből és a válaszom az, hogy nem. Kár volt ennyit gépelned.:D

2013. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem olvastam el,de a válaszom: nem éri meg.
2013. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocs ha kicsit kusza vagy értetlen, de mindjárt leragad a szemem:)
2013. jan. 17. 23:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Elolvastam,de alapjáraton te nem tudtad,hogy van pasija így nem gáz.

Kérdezd meg,hogy ha neki tényleg nem jó vele,akkor miért vannak együtt.

2013. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg valóban szereted, akkor tudsz időt adni ennek a lánynak, hogy rendezze a sorait.
2013. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szopóroller, addig szállj le róla amíg be nem gyorsul, ugyanilyen szituban voltam-vagyok én is, nem lesz jó vége, csak még szarabbul fogod magad érezni.
2013. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tl;dr


GyKVG

2013. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért van a sráccal mert úgy érzi szereti, engem nem is bíztatott telejesen korrekt volt velem.De abba reménykedem ha ott legyeskedek körülötte csak engem választ majd végül. én 28 vok a lány 24 szóval már nem vagyok gyerek de most mégis ovisnak érzem magam:(
2013. jan. 17. 23:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaja, mindig ezt hisszük. Aztán annál szarabb mikor mással jön össze. Az lenne a legtisztább ha hagynád az egészet még most, mielőtt jobban beleéled magad.
2013. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!