Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri nem nyomulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri nem nyomulni?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi, hogy ti, fiúk hogy gondoljátok inkább kűzdötök/"vadásztok" egy lányra, vagy az a jobb ha túlságosan nyomul és tálcán kínálja magát?

lányok is nyugodtan írhatnak.

köszi a válaszokat előre is


2009. dec. 5. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én az ezelőtti kapcsolatmonál küzdöttem előszőr és utoljára komoly szinten. Majd' hüly*t csináltam magamból 5 hónapnyi ostrommal :) Bejött, de aztán hamar vége is lett a történetnek. Tanul az ember belőle, ha nem megy már a legelején, akkor tutira nem fogok a csaj után rohanni. Hiszen van más is a világon.
2009. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs fiú voltam
2009. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
eddig küzdeni szerettem, de ma elegem lett. szóval adja tálcán magát! 19/f
2009. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére soha nem kellett ostromolnom, mert alapból csak azokhoz megyek oda, akikről látom, hogy bejövök nekik. De csak azokhoz, akik nekem is bejönnek, és ezek ált. nem azok, akik tálcán várnak almával a szájukban, fogyasztásra készen.

Szóval egy kis vadászat belefér, de ez inkább játék.

Ha a csaj nagyon nyomul, az már gondot jelent szerintem... igenis izzasszon meg egy kicsit:)

2009. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére soha nem kellett ostromolnom, mert alapból csak azokhoz megyek oda, akikről látom, hogy bejövök nekik. De csak azokhoz, akik nekem is bejönnek, és ezek ált. nem azok, akik tálcán várnak almával a szájukban, fogyasztásra készen.

Szóval egy kis vadászat belefér, de ez inkább játék.

Ha a csaj nagyon nyomul, az már gondot jelent szerintem... igenis izzasszon meg egy kicsit:) 21F

2009. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
adja tálcán magát. én nem küzdök, sose küzdöttem, nem is fogok, nem nekem való. :)
2009. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat :)

és azon hogy "hagyjam kűzdeni a srácot" azz hogyan kéne jól csinálni?

2009. dec. 5. 18:27
 8/10 anonim válasza:
100%
Én pl. imádom meghódítani! Izgalmas része ez is egy kialakulófélben levő kapcsolatnak. Ha tálcán kínálná magát (és nagyon bejönne), szerintem akkor sem mondanék nemet (Egy elég találó mondás szerint a nőknek mindig kell egy jó ok a szexre, a férfiaknak elég egy jó alkalom!), de hogy abból hosszú életű kapcsolat nem lenne, az is biztos. Valószínűleg azért, mert megfordulna a fejemben, hogy más esetében is ugyanilyen könnyű préda lenne. Ha hosszú távú kapcsolatra vágynék, akkor ne adja magát könnyen! De azért ez nem egyenlő a hülyítéssel, meg hitegetéssel, mert az a másik véglet, attól biztosan ideges lennék! F/41
2009. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fölösleges nekünk olyan lányra nyomulni, akinek nem kellünk.

De(!) megkérhetjük, hogy hozzon össze egy másik lánnyal, akinek talán tetszenénk...

2009. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
F/41 és ha csak a szexet akarja a nő? Akkor nyomulhat?
2011. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!