Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki bejön nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki bejön nekem, szerintetek hogyan hívjam el randira hogy igent mondjon? Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom hogy mi baja van, szerintem nagyon érzékeny a dolgokra, vagy nem tudom, mert amikor beszéltem hozzá, akkor azt vettem észre az arcán, hogy azzal küzd, hogy ne sírja el magát. Ezzel nem tudok mit kezdeni, feladta a leckét, hogy hogyan beszéljek hozzá. Ebben szeretnék segítséget kérni. Nem vagyok nagy hódító amúgy, ő jön be, már kinéztem magamnak hetek óta. Szerintem hozzám hasonló beálítottságú. Szerintem gondjai vannak a beilleszkedéssel, de nekem is, ezért (is) illünk össze. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 1. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy erre nincs biztos recept.

Egyszerűen és normálisan elhívod. Fa nemet mond akkor tovább beszélgetsz vele, elhívod még egyszer néhány nap múlva. Ha akkor is nemet mond akkor még egy próbát érdemes tenni, de ha soha nincs rád ideje vagy ő nem ad meg időpontot, hogy mikor ér rá akkor keress mást mert értelmetlen huzavona.

2016. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem azért sírt majdnem, mert beszéltél hozzá, hanem más baja volt éppen. Előtte vagy utána valaki valamivel megbántotta vagy ilyesmi.

Próbáld előbb jobban megismerni, nem kell egyből randizni hívni. Barátkozzatok, aztán könnyebben fogod tudni, hogy mi kell neki.

2016. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazándiból nem randira akarom hívni, csak egy kávéra meghívni, hogy tudjunk beszélgetni, megismerni egymást. Igen, ezt fogom tenni, próbálkozok, aztán ha többször elutasít, akkor marad az óra előtti beszélgetés vele.
2016. ápr. 1. 18:56
 4/4 Shaddark ***** válasza:
47%
Hát én kedvesen megkérdeztem volna tőle hogy mi bántja. Persze nem mondta volna el de jólesett volna neki hogy észreveszed és értékelte volna biztosan hogy érdeklődsz iránta. Én ha olyan zárkózott azért párszor beszélgetnék vele hogy legyen egy fajta bizalom és komfort érzet köztetek. Ezt elérheted mondjuk facebookos beszélgetéssel is. Ha már vannak közös pontok akkor hívnám el, ne kelljen feszengeni első randikor. Mert akinek így lazán megy az már "nagy hódító" ahogy írtad :)
2016. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!