Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan férfi manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi manapság, akinek imponál, vagy kifejezetten azt keresi, hogy egy lány/nő önerőből lett sikeres, jó munkája van, és talpraesett az élet több területén?

Figyelt kérdés

Nem a végletekig szélsőségesen karrierista nőkre gondolok, akiknek a munkája az élete, csak mondjuk nem büfészakon egyetemet végzett, jó munkát szerzett fiatalon, lett spórolt pénze, egyedül él, nincsenek anyagi gondjai, és teljesen jól el tudja látni magát.


Tegyük fel külsőre és egyéb fontos belső tulajdonságokban olyan lenne, mint amit kerestek, de van akinek a fent leírt dolgok IS kifejezetten fontosak?


2016. ápr. 2. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, szexuálisan izgat, ha hozza haza a némber a pénzt.
2016. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Az a kérdés, hogy egy ilyen nőnek milyenek az elvárásai és nem lenne ő az irányító fél a kapcsolatban?
2016. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak egy kellemes bónusz. A nőknek ugye ez a legfontosabb a férfiban, a külseje pedig a kellemes bónusz. Na nálunk pont fordítva van.
2016. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem imponál nagyon. Számomra fontos, hogy egy lánynak legyenek célja, álmai. Legyen határozott és talpraesett. Nem szeretem azokat a lányokat, akiket irányítani, terelgetni kell és állandóan nekem szervezni a programokat. Ő is felnőtt ember, ha szeretne elmenni valahová, szervezze meg.

Persze, szeretek én lenni a domináns fél, ne ő hordja a nadrágot, ne essen át a ló túloldalára.

2016. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem keresem az ilyen nőket, mert nem ez a legfontosabb nekem. Van egy tucat más dolog, ami sokkal fontosabb. Persze nem mondom, hogy zavarna ha jobban áll anyagilag és talpraesettebb nálam. Inkább úgy mondanám, hogy ez az aspektusa a dolognak hidegen hagy.
2016. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. A kérdésed elég fura. Nem tudom ezt tapasztalatból írod vagy csak a hasadra ütöttél, de az ismerőseim, tapasztalataim alapján ez NEM így van:


"Nem a végletekig szélsőségesen karrierista nőkre gondolok, akiknek a munkája az élete, csak mondjuk nem büfészakon egyetemet végze"


Büfészak

- btk-s ismerősöm többet keres, mint egy molekulárisbl biológus ismerősöm.


Szélsőségesen karrierista -? ??

Elvégzel egy egyetemet, bekerülsz vezetőnek valahova, ott ha egy hétre elküldenek külföldre, akkor menni kell.

Az állandó (ki nem fizetett) túlóráról nem is beszélve..

2016. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pont ezek a dolgok nem érdekelnek igazán egy nőben, főleg, ha egy kib***ott idióta stílusa van
2016. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik nem voltam egyértelmű.


Büfészak én értelmezésemben: olyan szak, amivel sem saját szakmán belül, sem más területen elhelyezkedni nem lehet. Szerintem a bölcsész anglisztika szak pont nem ilyen, ellenben pl egy kertészmérnökkel mondjuk, amire jelenleg nem mondanám, hogy nagy a kereslet. De ennyire már nem mennék bele, a példa kedvéért legyen mondjuk pénzügyi terület a végzettség.


A másik, hogy egyfelől személyesen szeretnék gratulálni annak a nőnek, aki a diploma megszerzését követően egyből vezetői pozícióba került, szülői háttértámogatás nélkül, másfelől számomra egy vezető, folyamatosan túlórázó, és egy hetes külföldi utakra járó munkakörben dolgozó nő kimeríti a szélsőségesen karrierista fogalmát. Tehát nem ilyen munkákra gondoltam.


Köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 4. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig egy anglisztika szerintem pont hogy gyenge eresztés. Mindegy. Lényegtelen.


"személyesen szeretnék gratulálni"


Köszönöm szépen!!


Egyébként a szakomat a feljebbi alapján büfészaknak sorolnád.


"számomra egy vezető, folyamatosan túlórázó, és egy hetes külföldi utakra járó munkakörben dolgozó nő kimeríti a szélsőségesen karrierista fogalmát"


Pedig ha valaki elvégez egy egyetemet és végzettségéhez megfelelő munkát talál, akkor ilyen élete lesz.

2016. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!