Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hány éves korotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hány éves korotokra jutottatok el odáig, amikor már nem féltetek a normális lányoktól és kifejezetten hosszútávra kerestetek magatoknak párt?

Figyelt kérdés
Mik voltak azok a nagyobb életeseményeitek, amitől úgy érzitek, hogy eljutottatok a megkomolyodásig?
2016. febr. 22. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
szijja! en 11 eves koromban, amikor nemzokepes lettem
2016. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 40+.
2016. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
Mindig is ilyen lányokat kerestem, csak elbújnak. Egyébként nem váltotta ki ezt nálam komolyabb életesemény, csak szimplán szeretem magam biztonságban érezni érzeomileg, és ehhez rendesen működő kapcsolat szükséges.
2016. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek már a normális lányoktól, csak vagy van párjuk, vagy nem illünk össze.

Mikor komolyodtam meg? Szerintem 19 éves koromban, amikor már nem volt fontos számomra, hogy mindenképp legyen barátnőm, és inkább elkezdtem élni az életem, hobbit keresni, jól érezni magam és pozitívan gondolkodni.

2016. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

17-18 éves koromtól kezdve komoly, hosszútávú kapcsolatot szerettem volna... ezt az élet nem adta meg. Cserébe adott nevetséges szituációk tömkelegét, ami 23 éves koromra elvette a kedvem az ismerkedéstől és ma már egyáltalán nem akarok már semmiféle kapcsolatot a női nemmel!


Ez az "állapot" immáron 4 éve hogy tart!

2016. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam fordított lett a helyzet. Fiatalabb koromtól egészen 22-23 éves koromig, tehát mostanáig komolyat akartam. Volt is 2 több éves kapcsolatom, elvileg normális lányokkal, gyakorlatilag meg mind a kettő elég komolyan hazudott. Szóval most jutottam el oda, hogy nem keresek hosszútávra, mert teljesen felesleges időt és energiát elpazarolnom arra, ami pár év múlva úgyis megváltozik. Helyette építem a saját dolgaimat, aztán ha az utamba kerül egy valóban normális csaj, az majd úgyis kiszúrja a szemem.
2016. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sohasem féltem tőlük, és sohasem kerestem párt. Már tíz-tizenkét évesen tudtam, hogy egyedül fogok élni. Még életeseményt sem tudok mondani, már kisgyerekként is egyedül szerettem lenni, és csendben elfoglalni magam valamivel.
2016. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem az fő kérdés,h mikor..ha nem kivel..tapasztalataim szerint lányok már egyáltalán nem akarnak komoly kapcsolatot..akikel eltudtam volna képzelni egy hosszú távú /tartos kapcsolatot..azoknál szép lassan kiderultek a "huncutságok"..és onnan bukta az egész..ez az én észre vételem..23/f
2016. febr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
99
2016. febr. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én mindig is komoly párt kerestem, hosszú távú kapcsolatra. de attól még mindig félek, hogy nem találom meg azt a nőt, aki hasonló komolysággal, ugyanazt akarja és megvan a kellő összhang.


36F

2016. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!