Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy semmikepp ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy semmikepp ne legyek csak egy a sok kozul neki?

Figyelt kérdés
Van egy srac, regota tetszik. Ugy tunik en is tetszem neki de eddig volt baratom es nem mozdult ram. Buliban voltunk tobbszor is, velem sosem tancol. Viszont rendszerint osszeszed valami csajt (pontosabban ramaszik egy csaj, o csak akkor mozdul ha nagyon muszaj) akivel tancol illetve csokolozik par szamon at, hazameneskor elkoszon es feltehetoleg sosem keresi tobbet. Szerintem o is kedvel, hamarosan megint egy buliba leszunk, de felek hogy en is csak egy leszek a sok kozul, ami nemcsak hogy rosszul esne de irto ciki lenne a kozos barati kor miatt.
2010. ápr. 5. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ne csókolozz vele a buliban és ne viselkedj úgy mint az a többi lány. ennyi.
2010. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oke, buliban ha tancolunk nem hagyom hogy megcsokoljon. de akkor is felek hogy masnap nem venne komolyan, en pedig tobbre tartom magam semhogy "egyejszakas" legyek. voltak hosszabb kapcsolatai, lehet hogy most kicsit tulkompenzal? hagyjam mig kicsit "lenyugszik" mert most nem sul ki jo belole vagy ez lanyfuggo es ha valoban tetszem neki most is komolyan tud venni?
2010. ápr. 5. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is majdnem ebben a szituban vagyok...Összejöttem vele habár én a tudtára adtam,hogy nem kap meg egykönnyen.(csak Őt nem látom más csajokkal),kerestük egymás tekintetét,de semmi,Valszeg arra vár,hogy lépjek?Ő a srác,nem tudom mi van vele,de titkos könyv marad számomra.Pedig el nem tudom felejteni:S
2010. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges egy ilyen pasira energiát pazarolni, mert még te magad is belátod, hogy mi lenne, ha te is fölkerülnél a listájára... Keress magadnak egy aranyos srácot, aki szeret téged és nem a farka után megy! ;)
2010. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress olyan srácot, aki nem mozdul rá egy csajra, ha "muszáj".. mert ilyen nincs..

de ha annyira ezt a srácot akarod(aminek nem sok értelmét látom) akkor semmiképpen sem hagyd, hogy rád másszon, és te sem nyomulj rá (:

2010. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leginkább rajtad múlik, hogy megtart-e a srác. Elég jól nézel-e ki és elég értelmes és kedves vagy-e. Ha nem akkor, nem fogja rólad azt gondolni, hogy "érdemes többre is". Nekem ez a véleményem. Én is cserélgetem a csajokat, mert egyszerűen ostobák.
2010. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

iigen, neha en is gondolkozok hogy meger-e ennyit. de 8 eve tetszik ugyhogy ezek szerint igen.... :-|


utolso: egyetertek. en csak abban akarok biztos lenni hogy nem szurom el az eselyem.

2010. ápr. 11. 19:22
 8/8 A kérdező kommentje:
17:47es: ha egyikunk se nyomul egy kicsit sem abbol hogy lesz valami? :p amugy nem az a fajta csaj vagyok aki konnyen adja magat. csak igy meg hogy en nem nyomulok csak minimalisan nem tudom h lesz belole valami. de ha kellek, akkor tegyen erte, nem? viszont mar jartam meg hogy igy lekapta elolem egy nyomulosabb csaj. bar utolag velem mindig tobbet voltak az ilyen pasik.
2010. ápr. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!